Digi TV Film: Program TV 13-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ######


Digi Film 1

07:00 One missed call
08:30 10000BC
10:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
12:31 I am legend
14:31 The bucket list
16:31 Leatherheads
18:30 Silk
20:31 The golden compass
22:30 Meet Joe Black

Digi Film 2

07:31 Liar,liar
09:00 The golden compass
11:02 I am legend
13:00 Fools gold
15:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
17:00 I am legend
19:00 Rails and ties
21:00 10000BC
23:01 Wyatt Earp

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 Oamenii lui Paco
01:35 Hex
02:30 CSI: New York - Criminalistii
03:20 The Shield: Lege si faradelege
04:15 Hex

HBO

06:00 Aquamarine
07:45 X-Men: Ultima infruntare
09:30 Casa de langa lac
11:10 Norocosul
13:10 Pe platourile de filmare
13:40 Toc inalt si minte brici
15:05 Suspinele inimii
16:35 Casa e un monstru!
18:05 Venetia
18:15 Click - Zapand prin viata
20:00 Destine la rascruce
21:35 Talladega Nights
23:20 Crocodilul
00:55 Destine la rascruce
02:30 Talladega Nights
04:15 Crocodilul

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Smallville
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Descopera Romania
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10
16:30 O femeie excentrica
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Ultimul asasin
00:00 Raven
01:00 Fata de 10
01:05 Ultimul asasin
02:45 Cu sange rece
03:30 Raven
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Dubai: Miracol sau miraj?
07:00 Cand animalele atrag
08:00 Maimute de strada
09:00 Reparatii de top
10:00 Megauzine
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Chupacabra
13:00 Dubai: Miracol sau miraj?
14:00 Reparatii de top
15:00 Megauzine
16:00 Animale sclipitoare
17:00 Viperele
18:00 Conflict la granita americana
19:00 Real? - Nava-fantoma
20:00 Megastructuri
21:00 Casa cu caini
22:00 Ucigasii de gorile
23:00 Real? - Chupacabra
00:00 Casa cu caini
01:00 Ucigasii de gorile
02:00 Megastructuri
03:00 Casa cu caini
04:00 Ucigasii de gorile
05:00 Real? - Nava-fantoma

Eurosport

09:30 Jocurile Olimpice
10:00 Tenis
12:00 Fotbal
13:00 Fotbal
14:00 Snooker
17:00 Fotbal
18:00 Fotbal
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Snooker
22:00 Box
00:00 Sporturi de contact
01:30 Snooker

ELVIS