Digi TV Film: Program TV 14-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ######


Digi Film 1


07:31 Silk
09:30 Fools gold
11:30 One missed call
13:00 I am legend
15:00 10000BC
17:01 The golden compass
19:01 11th hour
20:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
22:31 The bucket list
00:30 The jackal
02:31 The golden compass
04:30 Leatherheads

Digi Film 2

06:00 I am legend
08:01 The golden compass
10:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
12:00 The bucket list
14:00 Rails and ties
16:00 Leatherheads
18:01 Fools gold
20:00 I am legend
22:01 Definitely maybe
00:00 Being there
02:30 Definitely maybe
04:32 I am legend

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 in apararea diavolului
23:40 Baieti rai
01:55 in apararea diavolului
03:55 inchiderea programului
04:30 Inchiderea programului

HBO

06:00 Toc inalt si minte brici
07:25 Suspinele inimii
08:55 Casa e un monstru!
10:25 Click - Zapand prin viata
12:10 Ia-o de la capat
13:40 Curierul 2
15:05 Printesa
16:35 Anul fara Mos Craciun
18:00 John Tucker trebuie sa moara
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Generatia mortii
21:00 Generatia mortii
22:10 Restul e parere
22:35 Restul e tacere
00:50 Lumea minunata a sunetului
02:35 Scoala secreta de arte
04:15 Furia monstrului 4

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 O femeie excentrica
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Nebun dupa tine
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Din culisele Hollywood-ului
17:00 Zoom in 10
17:15 Piaza rea
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Amor pe contrasens 2
00:15 Carnivale
01:30 Fata de 10
01:35 Amor pe contrasens 2
03:30 Cu sange rece
04:15 Carnivale

National Geographic

06:00 Conflict la granita americana
07:00 Viperele (doc.)
08:00 Maimute de strada
09:00 Casa cu caini (doc.)
10:00 Jurnal safari (f. doc.)
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Giulgiul din Torino
13:00 Conflict la granita americana
14:00 Casa cu caini
15:00 Jurnal safari (f. doc.)
16:00 Animale sclipitoare
17:00 Animale feroce
18:00 Planeta la control
19:00 Real? - Giulgiul din Torino
20:00 Megastructuri
21:00 Megaorase
22:00 Tabu
23:00 Reparatii de top
00:00 Megaorase
01:00 Tabu
02:00 Megastructuri
03:00 Megaorase
04:00 Tabu (f. s. doc.)
05:00 Reparatii de top

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme
10:00 Tenis
12:00 Snooker
14:00 Snooker
17:00 Patinaj Artistic
18:00 Patinaj Artistic
19:15 Fotbal
19:45 Snooker
22:00 Seria padurarilor
22:30 Seria padurarilor
23:00 Poker
00:00 Fotbal
00:30 Sporturi Extreme: YOZ
01:00 Snooker
02:00 Fotbal

ELVIS