Results 1 to 5 of 5

Thread: Champions Liga ne THOR

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Champions Liga ne THOR

  Pershendetje Cuna,
  Doja tju njoftoja dhe rekomandoja, poziciononi ndonje koke LNB ose edhe thjeshte nje parabole 90cm nga sateliti thor qe mos te humbni ndeshje te kampionatit gjerman dhe disa nga te tjera austriake, spanjolle, angleze.

  po ju jap nje shembull per sot dt 15-11-2008 cmund te shikoni tek thor paketa DIGITV

  Hungary NB1 League 2008/2009
  15:00
  MTK Budapest -- : -- REAC
  Sport 1 Hungary
  German Bundesliga 1st Div. 2008/2009
  15:30 Bayer Leverkusen -- : -- Schalke 04
  Sport 1 CZ
  Sport 1 Ukraine
  Sport Klub (Hungary)
  Hertha Berlin -- : -- Hamburger SV
  Sport Klub+(Serbia)
  Sport Klub +(Hungary)
  Austria Bundesliga 2008/2009
  18:00
  Mattersburg -- : -- Austria Vienna
  Sport Klub +(Hungary)
  French League 1st Div. 2008/2009
  19:00
  Le Man -- : -- Valenciennes
  Sport 1 Hungary
  Sport Klub+ (Serbia)
  Sport Klub (Croatia)
  Spanish League Primera Div 1 2008/2009
  20:00
  Valladolid -- : -- Real Madrid
  Hungary (Sport Klub)
  Italian Calcio League A 2008/2009
  20:30
  Palermo -- : -- Internazionale
  Sport 2 HU
  Serbia (Sport Klub)
  22:00 Valencia -- : -- Sporting Gijon
  Sport 1 Hungary
  Sport 1 CZ

  dhe keto jane nje pjese, cdo dite perdoren kanale te tjera si Galaxy Sport per kampionatin Anglez, Telesport, Sport 1, C4 Sport etj... nuk do ishte mire te humbisnit kete pakete deri sa te kemi mundesine. Ju a rekomandoj te gjitheve te apasionuarve te sportit.

  Po te doni komentojeni kete teme cmendoni per sportin ne DIGITV.
  Ne kete teme: http://www.satsupreme.com/showthread.php?t=39069
  postohen gjithmone ndeshjet, dhe kush stacione i japin, orientim shume shume i mire, ndiqeni temen ne fund te saje.

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Champions Liga ne THOR

  per me shum info;
  http://liveonsat.com/today.php
  kanalet me te kuqe jane free.....
  mjafton te posicionoheni me maus (miun) siper emrit te kanalit qe transmeton neshjen,dhe ju dalin frekuenca me satelitin qe transmeton.
  shnet.

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Champions Liga ne THOR

  flmn shume per linkun bob, po e ruaj direkt kete. jo per gjo po jepka dhe tonen :)

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  09-11-2008
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Champions Liga ne THOR

  Pershendetje! Ne dreabox.it se shpejti do te keni nje pakete me tre satelite ,njeri prej tyre Thor.do te keni dhe keysat.Personi qe po e ben me tha se do te jete igjore dhe te gjithe do te keni mundesine per ta shijuar ate.Diskutimet tuaja me japin kenaqesi.Sa mir njekomunitt shqipetaresh qe dine tekomunikojne ,qe jane te afte te integrohen ne shkencen e informatikes.Mbi te gjitha me pelqen sjellja ne komunikim me njeri tjetrin Ju lumte.Anesti

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Champions Liga ne THOR

  flmn anesti per fjalet e mira merita e te gjitheve qe kontribuojne per hobin dhe jo interesin,

  per me qene brenda temes, deri tani jam shume shume i kenaqur me sportin qe shikoj ke ky satelit, mendoja se pas premieres/polsat erdhi fundi, edhe pse thor digitv e kisha prej shume kohesh dhe e dija qe nuk do humbisja shume, por tani e them me plot goje qe nuk kam humbur asgje, te paktem sporti muzika dhe filmat ne kete pakete na kane kenaqur, shpresoj te zgjasin edhe ca, edhe pse zemra ma ndjen qe po i vjen radha :), deri atehere te shijojme sa mundemi, pastaj DB na pret.

  persh! dhe urime festat.

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 27-11-2009, 03:49:04
 2. Replies: 0
  Last Post: 19-10-2009, 04:01:34
 3. Liga espagniole sur Eutelsat W3
  By Gladiator25 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 14-10-2006, 21:33:09
 4. Liga espagnole!!!
  By watergate in forum French / Français
  Replies: 6
  Last Post: 09-01-2006, 12:01:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •