Digi TV Film: Program TV 15-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###############################


Digi Film 1

06:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:31 The bucket list 10:32 I am legend
12:30 Welcome home Roscoe Jenkins
14:32 Fools gold
16:30 Rails and ties
18:31 One missed call
20:01 10000BC
22:00 I am legend
00:00 Wyatt Earp
03:30 The bucket list
05:30 10000BC


Digi Film 2


06:30 Fools gold
08:30 10000BC
10:31 The golden compass
12:31 Twelve Monkeys
15:00 I am legend
17:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
19:00 The bucket list
21:00 Silk
23:02 Meet Joe Black
02:01 I am legend
04:01 Welcome home Roscoe Jenkins

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:05 Survivor
18:00 Tinerii muschetari
19:00 Alias
20:00 Alias
20:30 Alias
21:00 ReGenesis
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Satisfactia
00:00 Ultima sansa
01:10 ReGenesis
02:10 Dosarele fantoma
03:10 Satisfactia
03:35 inchiderea programului
04:00 Apel: Crima
04:50 Schimbul trei

HBO

06:00 Sirena
07:30 Premiile Academiei de Film 2007
09:05 O afacere mare
10:50 Pe platourile de filmare
11:20 Soldatul din Lumea Noua
12:55 Fete cu greutate
14:35 Acopera-mi inima
16:40 Juno 18:15 In slujba vietii
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Alegeri americane
22:55 Avionul cu serpi
00:40 Confetti
02:20 Sexo Urbano
03:20 Sub gheata
04:55 Danseaza pentru mine


Pro Cinema

06:15 Lumea PRO CINEMA
06:45 Icstrim TiVi
07:15 Pro Motor
08:15 Captain Planet
08:45 Seinfeld, frate!
08:50 Seinfeld
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:45 La Bloc
10:15 Nebun dupa tine
10:45 Nebun dupa tine
11:15 Descopera Romania
11:45 Entertainment News
12:45 Piaza rea
14:00 Balul de caritate de Halloween
15:45 Din culisele Hollywood-ului
16:15 Familia Bundy
16:45 Familia Bundy
17:15 Artista, dolarii si ardelenii
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Reuniune de clasa
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Aviatorul
01:30 Clanul Soprano
02:30 Aviatorul

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Animale feroce
08:00 Voiaj cu elefanti
09:00 Omul-lup (f. doc.)
10:00 Cand animalele atrag
11:00 Viperele (doc.)
12:00 Megaorase (s. doc.)
13:00 Mecanicii planetei
14:00 sobolanul genial
15:00 Hogzilla - Marele porc
16:00 sase grade fatale
18:00 Megastructuri
19:00 Portavioane
20:00 Long Way Down
21:00 Megauzine
22:00 Megauzine
23:00 Megauzine
00:00 Megauzine
01:00 Megauzine
02:00 Megauzine
03:00 :00 Megauzine
05:00 Megauzine

Eurosport

09:30 Volei pe plaja
10:30 Fotbal
11:00 Schi Alpin
12:00 Tenis
13:00 Patinaj Artistic
14:00 Schi Alpin
15:00 Snooker
17:00 Patinaj Artistic
18:00 Patinaj Artistic
19:00 Snooker
22:00 Box
00:00 Snooker
01:00 Campionatul mondial me turisme
01:45 Omnisport
05:45 Campionatul mondial me turisme

ELVIS