Digi TV Film: Program TV 17-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ######


Digi Film 1


07:00 The golden compass
09:01 10000BC
11:00 Rails and ties
13:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:00 I am legend
17:00 The bucket list
19:00 Leatherheads
21:00 One missed call
22:30 Welcome home Roscoe Jenkins

Digi Film 2

07:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
09:01 I am legend
11:00 The bucket list
13:00 Definitely maybe
15:00 10000BC
17:01 Welcome home Roscoe Jenkins
19:01 The golden compass
21:00 I am legend
23:00 Fools gold

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Doctori in Los Angeles
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:00 Oamenii lui Paco
01:45 Doctori in Los Angeles
02:00 Doctori in Los Angeles
02:40 Mesaje de dincolo
03:00 Mesaje de dincolo
03:30 Oamenii lui Paco
03:50 Oamenii lui Paco
04:30 inchiderea programului
04:40 inchiderea programului

HBO

06:00 Prieteni cu bani
07:25 Wall Street
09:30 Norocosul
11:30 Omul-Paianjen 3
13:45 Suspinele inimii
15:20 Piratii din Caraibe:
18:05 Comoara cavalerilor templieri
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Visand la Beverly Hills
21:50 Larry David, inamicul public nr. 1
22:25 Necazul cu Dee Dee
23:45 inainte sa afle diavolul ca ai murit
01:40 scoala secreta de arte
03:20 Valuri
03:40 Operatiunea Broken Arrow
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

Pro Cinema

09:00 Barbatii in negru
09:30 Cine este seful?
10:00 Cine este seful?
10:30 Tess
12:30 Teo
13:45 Familia Bundy
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Familia Bundy
15:45 Smallville
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Setea de razbunare
00:00 Raven
01:00 Fata de 10
01:05 Setea de razbunare
02:45 Aproape de adevar
03:30 Raven
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Megauzine
07:00 Megauzine
08:00 Emotii de animal
09:00 Dezastre in aer
10:00 Dezastre in aer
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Codul lui Da Vinci
13:00 Planeta la control
14:00 Dezastre in aer
15:00 Dezastre in aer
16:00 Odisee tribala
17:00 Casa cu caini
18:00 Mare, mai mare, maxim - Zgarie-nori
19:00 Real? - Codul lui Da Vinci
20:00 Megastructuri
21:00 Maestrii luptei
22:00 Penitenciar USA
23:00 Real? - Primitivul din Sumatra
00:00 Maestrii luptei
01:00 Penitenciar USA
02:00 Megastructuri
03:00 Maestrii luptei
04:00 Penitenciar USA
05:00 Real? - Codul lui Da Vinci

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor
09:45 Campionatul mondial de turisme FIA
10:45 Fotbal: Cupa Mondiala U17
11:45 Fotbal: Romania - Franta
12:45 Fotbal: Belgia - Spania
13:30 Fotbal: Norvegia - Olanda
14:30 Fotbal:Coton(Camerun)-AlAhly(Egipt)
16:15 Fotbal:Preliminariile CupeiMondiale
17:15 Fotbal: Belgia - Spania
18:00 Fotbal: Norvegia - Olanda
19:00 Fotbal: EUROGOLURI
19:45 Snooker: Campionatul Bahrain-ului
21:00 Sporturi de contact: Fight Club
00:00 Campionatul mondial de turisme FIA
00:30 Curse de masini: Super Cupa Porsche
01:00 Barci cu motor: CM P1
01:30 Fotbal:Prelim Cupei Mondiale

ELVIS