Results 1 to 8 of 8

Thread: help me? Kush mė ndihmon?

 1. #1

  help me? Kush mė ndihmon?

  Kush mė ndihmon tė gjej softwares pėr Star Sat SR-X30PVR?

  Nuk mund tė vendos keys manualisht si mund tė veproj, A mund tė mė tregojė kush

  Help me for search Star Sat SR-X30PVR softwares?

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,027
  Uploads
  66

  Re: help me? Kush mė ndihmon?

  Quote Originally Posted by POSEY_DION View Post
  Kush mė ndihmon tė gjej softwares pėr Star Sat SR-X30PVR?

  Nuk mund tė vendos keys manualisht si mund tė veproj, A mund tė mė tregojė kush

  Help me for search Star Sat SR-X30PVR softwares?
  shko ktu;
  h++p://w+w.satdw.com/viewdownloads.asp?name=10-SR-X30PVR&main=group10

 3. #3

  Re: help me? Kush mė ndihmon?

  Shumė faleminerit lale je 1 nuk po munesha me i fut asilloj key Satit. Kodet i gjej po nuk shikoja mėnyrėn me i fut. ta provoj kėtė qė mė the. Shumė thanks

 4. #4

  Re: help me? Kush mė ndihmon?

  Quote Originally Posted by POSEY_DION View Post
  Shumė faleminerit lale je 1 nuk po munesha me i fut asilloj key Satit. Kodet i gjej po nuk shikoja mėnyrėn me i fut. ta provoj kėtė qė mė the. Shumė thanks
  Akoma nuk po mundem me i vendos kėtij aparati asnjė lloj kodi
  i shkarkova ato programet qė me treguat, lidha edhe aparatin me kompjuterin. dhe nuk munda ti vendos asigjo ndoshta edhe nuk di po smė jep asnjė lloj ndryshimi.
  Si duhet ti vendos keyt (kodet) e kanaleve qė dua tė shoh? Kush me tregon ndonjė sekret apo soft dhe si ta vendos nė Aparatin satelitor?
  Do jua dija pėr falemindrit.
  kalofsh mirė e bofshi qef.

 5. #5
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,027
  Uploads
  66

  Re: help me? Kush mė ndihmon?

  sr-x30pvr:menu+9999

 6. #6

  Re: help me? Kush mė ndihmon?

  Po se pate bezdi (Tironasi jem) ma shpjego mė hollėsishėm se nuk e kuptoj dot. Tė falem'nerit, edhe pėr kaq pėrgjigje qė mė ke dhenė

 7. #7

  Re: help me? Kush mė ndihmon?

  Do mė ndihmoj njeri?
  Ju lutem kush mė jep informacion pėr kėtė.?
  Ju faleminderit

 8. #8
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,027
  Uploads
  66

  Re: help me? Kush mė ndihmon?

  procedura x emu etj...

Similar Threads

 1. Mė ndihmon kush
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 28-11-2009, 08:51:48
 2. kush me ndihmon?
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-10-2009, 16:17:39
 3. Question kush e njeh ?
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-04-2009, 13:26:01
 4. Question Kush me ndihmon per ART, CANAL DIGITAAL dhe SHOWTIME
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 01-04-2009, 23:46:25
 5. Info Kush me ndihmon
  By billi23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 12-01-2009, 22:07:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •