Digi TV Film: Program TV 18-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ######


Digi Film 1

06:00 Welcome home Roscoe Jenkins
08:00 Leatherheads
10:01 The golden compass
12:01 Fools gold 1
14:01 The bucket list 1
16:00 10000BC
18:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
20:00 Definitely maybe
22:00 The bucket list 1
00:00 Meet Joe Black
03:01 The golden compass
05:00 The bucket list 1

Digi Film 2

07:00 Rails and ties
09:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
11:01 10000BC
13:01 Leatherheads
15:01 Definitely maybe
17:00 Fools gold 1
19:01 One missed call
20:30 Welcome home Roscoe Jenkins
22:30 Silk
00:31 Wyatt Earp
04:01 Definitely maybe

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Familia si legea
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Mesaje de dincolo
23:30 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
00:10 Oamenii lui Paco
01:15 Oamenii lui Paco
01:40 Dosarele fantoma
02:15 Dosarele fantoma
02:40 Mesaje de dincolo
03:15 Mesaje de dincolo
03:25 Oamenii lui Paco
03:40 Oamenii lui Paco
04:10 Oamenii lui Paco
04:25 inchiderea programului
05:00 inchiderea programului

HBO

06:00 Suspinele inimii
07:35 Piratii din Caraibe:
10:20 Comoara cavalerilor templieri
11:45 Ia-o de la capat
13:10 Premiile Academiei Europene de Film
14:45 Soldatul din Lumea Noua
16:20 Fete cu greutate
18:00 Michael Clayton
20:00 Secretul
21:30 Restul e parere
21:50 Restul e tacere
00:05 Sexo Urbano
01:00 Secretul
02:30 Restul e parere
02:50 Restul e tacere
05:05 Sexo Urbano

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Goana dupa diamant
00:15 Raven
01:05 Nebunie in camin
01:15 Fata de 10
01:20 Goana dupa diamant
03:00 Alerta maxima
03:45 Raven
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim - Zgarie-nori
07:00 Casa cu caini
08:00 Emotii de animal
09:00 Stonehenge
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Primitivul din Sumatra
13:00 Mare, mai mare, maxim - Zgarie-nori
14:00 Stonehenge
16:00 Odisee tribala
17:00 Calatorie in Amazonia
18:00 Mare, mai mare, maxim - Aeroport
19:00 Real? - Primitivul din Sumatra
20:00 Megastructuri
21:00 Am vazut moartea!
22:00 in situatie critica
23:00 Real? - Paleoastronauti
00:00 Am vazut moartea!
01:00 in situatie critica
02:00 Megastructuri
03:00 Am vazut moartea!
04:00 in situatie critica
05:00 Real? - Primitivul din Sumatra

Eurosport

09:30 Sporturi extreme: YOZ
10:00 Fotbal: EUROGOLURI
10:45 Fotbal:Coton(Camerun)-Al Ahly(Egipt)
12:30 Fotbal: Turcia - Bosnia Hertegovina
13:30 Fotbal: Romania - Franta
14:30 Fotbal: Belgia - Spania
15:15 Fotbal: Norvegia - Olanda
16:15 Fotbal: EUROGOLURI
17:00 Patinaj artistic: Mare Premiu
18:00 Patinaj artistic: Mare Premiu
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Omnisport: WATTS
19:45 Fotbal: EUROGOLURI
20:30 Cel mai puternic om
21:30 Box: Urmeaza a fi anuntat
22:00 Box:S.Aydin(Turcia)-S.Ouali(Maroc)
00:00 Fotbal:Preliminariile Cupei Mondiale
01:00 Fotbal: Franta - Statele Unite
02:00 Campionatul mondial de turisme FIA

ELVIS