Digi TV Film: Program TV 19-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################


Digi Film 1


07:00 Fools gold 1
09:01 One missed call
10:30 Definitely maybe
12:30 10000BC
14:30 Leatherheads
16:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
18:31 The golden compass
20:30 Rails and ties
22:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
00:30 Being there
03:01 Silk
05:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet stree

Digi Film 2

06:01 Leatherheads
08:00 Silk
10:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:00 The golden compass
14:00 One missed call
15:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
17:31 The bucket list 1
19:30 10000BC
21:30 Fools gold 1
23:30 Scarecrow
01:30 The bucket list 1
03:30 Liar,liar
05:01 10000BC

HBO

06:00 Premiile Academiei Europene de Film
07:30 Soldatul din Lumea Noua
09:05 Fete cu greutate
10:45 Michael Clayton
12:40 Calatoria
14:30 John Tucker trebuie sa moara
16:00 Casino Royale
18:20 Invizibil
20:00 Seducatorul fara chip
21:45 Destine la rascruce
23:20 Confetti
01:00 Seducatorul fara chip
02:45 Destine la rascruce
04:20 Confetti

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Smallville
16:15 Zoom in 10
16:30 Walker, politist texan
17:30 La Bloc
18:00 Slab de inima
20:00 Antwone Fisher
22:25 Fata de 10
22:30 Diavolul in rochie albastra
00:45 Raven
01:45 Antwone Fisher
03:45 Fata de 10
03:50 Diavolul in rochie albastra
05:30 Lumea PRO CINEMA

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim - Aeroport
07:00 Calatorie in Amazonia
08:00 Animale sclipitoare
09:00 Ziua Z: Oameni si masini
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Paleoastronauti
13:00 Mare, mai mare, maxim - Aeroport
14:00 Ziua Z: Oameni si masini
16:00 Odisee tribala
17:00 Monstrii cerului
18:00 Dubai: Miracol sau miraj?
19:00 Real? - Paleoastronauti
20:00 Megastructuri
21:00 Reparatii de top
22:00 Megauzine
23:00 Real? - Triunghiul Bermudelor
00:00 Reparatii de top
01:00 Megauzine
02:00 Megastructuri
03:00 Reparatii de top
04:00 Megauzine
05:00 Real? - Paleoastronauti

Eurosport

09:30 Omnisport: WATTS
10:00 Patinaj artistic:Mare Premiu-Feminin
11:00 Patinaj artistic: Mare Premiu
12:00 Snooker: Campionatul Bahrain-ului
13:45 Fotbal: EUROGOLURI
14:30 Fotbal: Suedia - Portugalia
15:15 Fotbal: Belgia - Spania
16:00 Fotbal: Norvegia - Olanda
17:00 Fotbal: China - Argentina
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Fotbal: Belgia - Spania
20:00 Fotbal: Franta - Statele Unite
22:05 Omnisport: Alegerea de miercuri
22:10 Calarie: Clubul de echitatie
22:15 Golf: Clubul de golf
22:20 Navigatie: Circuitul Mondial
22:50 Navigatie: Cursa Volvo
22:55 Navigatie: Clubul de iahting
23:00 Golf: Trofeul Hassan II
00:00 Fotbal:RD Congo-Germania
02:00 Omnisport: WATTS

ELVIS