Digi TV Film: Program TV 21-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ######


Digi Film 1

06:31 Rails and ties
08:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
10:31 Definitely maybe
12:30 The golden compass
14:30 10000BC
16:30 Fools gold 1
18:31 One missed call
20:00 The bucket list 1
22:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
00:00 Meet Joe Black
03:01 Fools gold 1
05:00 Definitely maybe

Digi Film 2

06:30 The golden compass
08:31 10000BC
10:30 Fools gold 1
12:30 Leatherheads
14:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
16:30 Rails and ties
18:31 Silk
20:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
22:30 Definitely maybe
00:31 Shakespeare in love
02:32 The bucket list 1
04:31 Leatherheads

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dl. Jones
23:00 Dl. Jones
00:55 Dl. Jones
01:55 Dl. Jones
02:55 Dl. Jones
04:15 inchiderea programului
04:30 inchiderea programului

HBO

06:00 O afacere mare
07:45 Despre dragoste si alte aiureli
09:05 scoala seductiei
10:50 Aquamarine
12:30 Acopera-mi inima
14:35 Venetia
14:45 Toc inalt si minte brici
16:10 X-Men: Ultima infruntare
17:55 Juno
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Generatia mortii
21:10 Generatia mortii
22:20 Crime online
00:00 O noapte de teroare
01:25 Talladega Nights:
03:10 Sybil
04:35 Necazul cu Dee Dee

Pro Cinema

09:00 Captain Planet
09:30 Seinfeld, frate!
09:35 Seinfeld
10:00 Seinfeld, frate!
10:05 Seinfeld
10:45 Manusa de fier
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Nebun dupa tine
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Operatiunea Petrecerea anului
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu s�nge rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 29 Palms
00:00 Carnivale
01:15 Fata de 10
01:20 29 Palms
03:00 Cu s�nge rece
03:45 Carnivale

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim - Portavion
07:00 Caracatite si vulcani
08:00 Animale sclipitoare
09:00 Casa cu caini
10:00 Elan de Alaska
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Copilul salbatic
13:00 Mare, mai mare, maxim - Portavion
14:00 Casa cu caini
15:00 Elan de Alaska
16:00 Odisee tribala
17:00 Animale feroce
18:00 Planeta la control
19:00 Real? - Copilul salbatic
20:00 Megastructuri
21:00 Megasurvol african
22:00 Tabu
23:00 Reparatii de top
00:00 Megasurvol african
01:00 Tabu
02:00 Megastructuri
03:00 Megasurvol african
04:00 Tabu
05:00 Reparatii de top

Eurosport

09:30 Fotbal: Mexic - Norvegia
10:45 Formula 1: Fabrica
11:15 Fotbal:Preliminariile Cupei Mondiale
12:15 Fotbal:RD Congo-Germania
13:30 Fotbal: Mexic - Norvegia
14:45 Fotbal:Preliminariile Cupei Mondiale
15:30 Fotbal: Franta - Uruguay
16:15 Patinaj artistic: Mare Premiu
18:00 Patinaj artistic: Mare Premiu
19:45 Fotbal: Eurogoluri in weekend
20:15 Patinaj artistic: Mare Premiu
23:00 Poker:Circuitul Partouche
01:00 Sporturi de contact: Fight Club

ELVIS