Digi TV Film: Program TV 22-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


########################


Digi Film 1


07:00 Silk
09:01 The bucket list 1
11:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
13:01 Liar,liar
14:30 Leatherheads
16:30 One missed call
18:00 10000BC
20:01 The golden compass
22:00 Fools gold 1
00:00 Scarecrow
02:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
04:00 10000BC

Digi Film 2


06:30 10000BC
08:30 The golden compass
10:30 One missed call
12:01 Rails and ties
14:01 Fools gold 1
16:01 Definitely maybe
18:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
20:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
22:00 The bucket list 1
00:00 Twelve Monkeys
02:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
04:31 The golden compass

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muşchetari
19:00 Alias
20:00 Alias
20:30 Alias
21:00 ReGenesis
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Satisfactia
00:00 Spanzuratoarea
00:50 Spanzuratoarea
01:50 Spanzuratoarea
02:45 Dosarele fantoma
02:55 Dosarele fantoma
03:20 Dosarele fantoma
03:40 Satisfactia
03:45 Satisfactia
04:35 Satisfactia
04:40 inchiderea programului

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Icstrim TiVi
07:30 Pro Motor
08:30 Captain Planet
09:00 Seinfeld, frate!
09:05 Seinfeld
09:40 Seinfeld, frate!
09:45 Seinfeld
10:15 La Bloc
10:45 Nebun dupa tine
11:15 Nebun dupa tine
11:45 Descopera Rom?a
12:15 Entertainment News
13:15 Operatiunea Petrecerea anului
15:15 Din culisele Hollywood-ului
15:45 Familia Bundy
16:15 Familia Bundy
16:45 Pruncul, petrolul si ardelenii
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Reuniune de clasa
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Necrutatorul
00:45 Clanul Soprano
02:00 Necrutatorul
04:15 Clanul Soprano

HBO


06:00 Occident
07:45 Pe platourile de filmare
08:15 Visand la Beverly Hills
10:10 Casa de langa lac
11:45 Lampa cu caciula
12:10 Elsa si Fred
14:00 Comoara cavalerilor templieri
15:30 Anul fara Mos Craciun
17:00 Cei patru fantastici
18:45 Click - Zapand prin viata
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Curierul 2
22:25 Jaful de pe Baker Street
00:15 Caminul ororilor 2
01:50 Sexo Urbano
02:45 Apel misterios
04:10 Dincolo de Ozona

National Geographic


06:00 Planeta la control
07:00 Animale feroce
08:00 Casa cu caini
09:00 Calatorie in Amazonia
10:00 Monstrii cerului
11:00 Caracatite si vulcani
12:00 Megasurvol african
13:00 Mecanicii planetei
14:00 Planeta carnivorelor
15:00 Planeta carnivorelor
16:00 Planeta la control
17:00 Monstrul din Loch Ness:
18:00 Megastructuri
19:00 Megastructuri
20:00 Long Way Down
21:00 Secretele istoriei
22:00 Secretele istoriei
23:00 Secretele istoriei
00:00 Secretele istoriei
01:00 Am vazut moartea!
02:00 Long Way Down
03:00 Secretele istoriei
04:00 Secretele istoriei
05:00 Long Way Dow

EUROSPORT

09:30 Ciclism: Cupa Mondiala pe velodrom
10:00 Ciclism: Cupa Mondiala pe velodrom
12:00 Schi fond: Cupa Mondiala Gaellivare
13:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
13:30 Schi fond: Cupa Mondiala Gaellivare
15:00 Snooker: Seria Mondiala
18:00 Patinaj artistic: Mare Premiu
19:30 Snooker: Seria Mondiala
23:00 Fotbal: Nigeria - Angli
01:00 Snooker: Seria Mondiala Moscova

ELVIS