Digi TV Film: Program TV


23-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:00 One missed call
07:31 Leatherheads
09:31 Fools gold 1
11:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
13:30 The bucket list 1
15:30 The golden compass
17:30 Rails and ties
19:31 Definitely maybe
21:31 10000BC
23:30 The getaway
01:30 Being there
04:01 The bucket list 1

Digi Film 2


06:30 The bucket list 1
08:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
10:30 Definitely maybe
12:30 One missed call
14:00 The jackal
16:00 10000BC
18:01 Silk
20:00 Fools gold 1
22:00 The golden compass
00:01 Wyatt Earp
03:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
05:30 Fools gold 1

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
13:30 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Stagiarii
17:00 Reteaua terorii
18:00 Graba strica treaba
19:00 Graba strica treaba
20:05 David Letterman Show
21:00 Trezita la realitate
21:10 Trezita la realitate
21:30 Trezita la realitate
22:00 Alien: Vanatoarea
22:10 Alien: Vanatoarea
23:10 Alien: Vanatoarea
23:45 Alien: Vanatoarea
23:50 Stagiarii
00:20 Stagiarii
00:50 Trezita la realitate
01:20 Trezita la realitate
01:50 Alien: Vanatoarea
03:05 Alien: Vanatoarea
03:30 David Letterman Show
03:55 inchiderea programului
04:25 inchiderea programului
04:55 inchiderea programului

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Teo
08:00 Nebun dupa tine
08:30 Nebun dupa tine
09:00 Barbatii in negru
09:30 Pro Motor
10:30 Mega - Star
11:00 Seinfeld, frate!
11:05 Seinfeld
11:35 Seinfeld, frate!
11:40 Seinfeld
12:15 Familia Bundy
12:45 Familia Bundy
13:15 Pruncul, petrolul si ardelenii
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Povestea unei voci de inger
19:00 Cine este seful?
19:30 Cine este seful?
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Balada Indiana
23:30 Oz - inchisoarea federala
00:45 18 degete ale mortii
02:30 Balada Indiana
04:00 Raven

HBO

06:00 Ia-o de la capat
07:25 Casa e un monstru!
08:55 Renato sau Leroy?
10:25 Cinema, cinema, cinema
10:50 Ghost Rider
12:40 Santinela
14:25 Probleme de familie
16:00 Scotianul zburator
17:40 Casino Royale
20:00 300 - Eroii de la Termopile
21:55 Stand-Up Caf?td>
22:25 Stand-Up Caf?td>
23:00 Generatia mortii
00:10 Generaţia morţii
01:20 Destine la răscruce
02:55 Crime ?suburbii
04:25 Minciuni separate

National Geographic


06:00 Megastructuri
07:00 Monstrul din Loch Ness:
08:00 Lumi ascunse
08:30 Lumi ascunse
09:00 Lumi ascunse
09:30 Lumi ascunse
10:00 Casa cu caini
11:00 Elan de Alaska
12:00 Reparatii de top
13:00 Megauzine
14:00 Planeta carnivorelor
15:00 Planeta carnivorelor
16:00 Supravietuitori de top:
18:00 Megastructuri
19:00 Megastructuri
20:00 Hydro, secretul lui Hitler
21:00 Conspiratii istorice
22:00 Dezastre in aer
23:00 De moarte buna
00:00 Megauzine
01:00 Sub acoperire in
02:00 Mistere din spatiu
03:00 Conspiratii istorice
04:00 Dezastre in aer
05:00 Megauzine

Cinemax

07:00 Drumul spre regasire
08:50 Cafeneaua vedetelor
09:20 Prietenie
10:45 Ticalosii
12:35 53 de zile de iarna
14:05 Babylon 5: Legenda cavalerilor
15:35 Cafeneaua vedetelor
16:00 intre focuri
17:45 Sfarsitul unei zile lungi
19:05 Drumul spre regasire
21:00 (sua, 2006, com. rom.)
22:25 Taramul mortii
23:55 Tacerea mieilor
01:50 Prima dragoste
03:30 Furie pe gheata
05:30 Epitafuri

Zone Reality

06:00 Animale in pericol
06:25 Animale in pericol
07:00 in culisele spitalului de urgenta
07:50 Vanatorii de recompense
08:40 Animale in pericol
09:05 Animale in pericol
09:30 Marile dezastre ale secolului XX
10:25 Fata care a supravietuit
11:15 O fata noua
12:05 Animale in pericol
12:30 Animale in pericol
12:55 Politia din Las Vegas
13:45 Vanatorii de recompense
14:35 in culisele spitalului de urgenta
15:25 Sunt inca in viata
16:15 Politia din Las Vegas
17:05 Eroi necuvantatori
18:00 Marile dezastre ale secolului XX
19:00 Vanatorii de recompense
20:00 in culisele spitalului de urgenta
21:00 Dosarele crimei
21:30 Dosarele crimei
22:00 John Edward, medium
23:00 Case bantuite
00:00 Fiori de groaza
01:00 Investigatii paranormale
01:50 John Edward, medium
02:40 Case bantuite
03:30 Investigatii paranormale
04:20 Fiori de groaza (AP)
05:10 Dosarele crimei (AP)
05:35 Dosarele crimei (AP)

Viasat History

06:00 Colonistii
07:00 Muzica mistica a Islamului
08:00 Deturnarea
09:00 Misterele epavelor
10:00 Misterul romanilor decapitati
11:00 Misterele mumiilor
11:30 Istoria dragostei
12:00 C S Lewis: Dincolo de Narnia
13:00 Aliatii in Germania postbelica
14:00 Colonistii
15:00 Muzica mistica a Islamului
16:00 Deturnarea
17:00 Misterele corabiei medievale
18:00 Orasul pierdut al faraonului
19:00 Misterele mumiilor
19:30 Istoria dragostei
20:00 Pe urmele lui Che
21:00 Tarfa
23:00 Amintiri descatusate
23:30 Religia si politica
01:00 Misterele corabiei medievale
02:00 Orasul pierdut al faraonului
03:00 Misterele mumiilor
03:30 Istoria dragostei
04:00 Pe urmele lui Che
05:00 Tarfa

ELVIS