Results 1 to 2 of 2

Thread: Thor satelit urgente!!!

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  09-11-2008
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Thor satelit urgente!!!

  Pershendetje.tregomeni sa cfar canalesh te fusim ne paceten satelitore me satelitet ASTRA,HOTBIRD dhe THOR.Bera kerkesen dhe tani jam i pa pregatitur per canalet qe na sherbejne per te pare sport.(kryeisht thor)Une dergova 12303.12054.12418.12520.1332.12476.12456.12226.Cfa r tjeter duhet?Po me presin.

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Thor satelit urgente!!!

  Quote Originally Posted by anesti01 View Post
  Pershendetje.tregomeni sa cfar canalesh te fusim ne paceten satelitore me satelitet ASTRA,HOTBIRD dhe THOR.Bera kerkesen dhe tani jam i pa pregatitur per canalet qe na sherbejne per te pare sport.(kryeisht thor)Une dergova 12303.12054.12418.12520.1332.12476.12456.12226.Cfa r tjeter duhet?Po me presin.
  Ne keto frec qe ke nxjere nuk hapen keto kanale ne thor..
  Kliko tek linku me poshte te maresh frec e paketes digi tv>>>

  http://www.flysat.com/digitv.php

Similar Threads

 1. Info Info per ndeshjet pa kriptim nė satelit
  By flor1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 380
  Last Post: 22-08-2017, 13:55:02
 2. Info Transmetimet HD ne Satelit
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 25-09-2009, 12:59:03
 3. Question si te instaloj nje satelit me koke dyshe?
  By kapia in forum Albanian / Shqip
  Replies: 64
  Last Post: 01-09-2009, 21:06:52
 4. rai afrika, satelit tjeter?
  By tosjana in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 23-05-2009, 18:44:11
 5. Thor satelit TV
  By anesti01 in forum English (UK)
  Replies: 1
  Last Post: 06-12-2008, 12:40:05

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •