Program TV 25-11-2008

Digi Film 1

06:31 Definitely maybe
08:30 The bucket list 1
10:30 10000BC
12:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
14:31 Fools gold 1
16:30 The golden compass
18:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
20:31 One missed call
22:01 Rails and ties
00:00 Shakespeare in love
02:00 Scarecrow
04:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street

Digi Film 2

07:30 One missed call
09:00 The golden compass
11:01 Leatherheads
13:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:00 The bucket list 1
17:00 10000BC
19:02 Definitely maybe
21:01 Fools gold 1
23:00 Being there
01:30 Leatherheads
03:30 Definitely maybe
05:30 Rails and ties

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Minti criminale
23:30 Minti criminale
00:10 Oamenii lui Paco
01:15 Oamenii lui Paco
01:25 Dosarele fantoma
02:15 Dosarele fantoma
02:20 Minti criminale
03:05 Oamenii lui Paco
04:05 inchiderea programului

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo (AP) (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Lupta cu moartea
00:15 Raven
01:15 Fata de 10
01:20 Lupta cu moartea
03:15 Alerta maxima
04:00 Raven
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

HBO

06:00 Printesa
07:30 Despre dragoste si alte aiureli
08:55 Partenerul ideal
10:35 Invizibil
12:15 Visand la Beverly Hills
14:10 Cinema, cinema, cinema
14:35 scoala seductiei
16:20 Wall Street
18:25 Suspinele inimii
20:00 Jack si Jill impotriva lumii
21:25 Ultima sansa
00:00 Sexo Urbano
00:55 Jack şi Jill ?otriva lumii
02:20 Ultima şansă

National Geographic

06:00 Ingineri
07:00 Casa cu caini
08:00 Odisee tribala
09:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
10:00 Biblia secreta
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Giulgiul din Torino
13:00 Ingineri (s. doc.) - Airbus A380
14:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
15:00 Biblia secreta
16:00 Animale ca noi - Medicina
17:00 Caldura ucigatoare
18:00 Ingineri
19:00 Real? - Giulgiul din Torino
20:00 Megastructuri (f. s. doc.)
21:00 Am vazut moartea!
22:00 in situatie critica
23:00 Real? - Bigfoot de Rusia
00:00 Am vazut moartea!
01:00 in situatie critica
02:00 Megastructuri
03:00 Am vazut moartea!
04:00 in situatie critica
05:00 Real? - Giulgiul din Torino

Cinemax

07:00 Drumul spre casa
08:40 (chi.-hongk., 2007, com., col.)
10:20 Didine
12:00 Vanatorul de crocodili
13:30 Omul cu masca de fier
15:40 Cafeneaua vedetelor
16:10 48 de ore pe zi
17:40 Casatorii aranjate
19:20 Orele disperarii
21:00 Alergand ca apucatii
23:00 Cine bate la usa mea?
00:30 Zece semne rele
02:05 Ciuperci
03:30 Primul pacat mortal
05:20 Iowa

Zone Reality


06:00 Jurnal de supravietuitor (AP)
06:25 Jurnal de supravietuitor (AP)
07:00 Anatomia dezastrului (AP)
07:50 Cine crezi ca esti ? (AP)
08:40 Jurnal de supravietuitor (AP)
09:05 Jurnal de supravietuitor (AP)
09:30 Mana destinului (AP)
10:20 Anatomia dezastrului (AP)
11:15 Animalele de langa noi (AP)
12:05 Cautatorii de rechini (AP)
12:55 Cine crezi ca esti ? (AP)
13:45 intamplari nefericite (AP)
14:10 in calea furtunii (AP)
14:35 Animalele de langa noi (AP)
15:25 Cautatorii de rechini (AP)
16:15 intamplari nefericite (AP)
16:40 in calea furtunii (AP)
17:05 Jurnal de supravietuitor (AP)
17:30 Jurnal de supravietuitor (AP)
18:00 Cine crezi ca esti ? (AP)
19:00 Mana destinului (AP)
20:00 intamplari nefericite (AP)
20:30 Dincolo de limita (AP)
21:00 Sanatoriul francez (AP)
22:00 Chirurgia cosmetica (AP)
22:30 Unitatea Persoane disparute (AP)
23:00 Detectivi in halate albe (AP)
23:30 Detectivi in halate albe (AP)
00:00 Politia la datorie (AP)
01:00 Infidelitati (AP)
01:50 Infidelitati (AP)
02:35 Chirurgia cosmetica (AP)
03:00 Unitatea Persoane disparute (AP)
03:30 Detectivi in halate albe (AP)
03:55 Detectivi in halate albe (AP)
04:20 Politia la datorie (AP)
05:10 Anatomia dezastrului (AP)

Viasat History


06:30 Religia si politica
07:00 Sus, la munte, jos, in sat
08:00 Nebunie in Orasul Alb
09:00 Misterele romane
10:00 Povestea tablourilor celebre
10:30 Dickens in America
11:00 Castele si regi
12:00 Bismarck
13:00 Misterul sonetelor lui Shakespeare
14:30 Religia si politica
15:00 Sus, la munte, jos, in sat
16:00 Nebunie in Orasul Alb
17:00 in vreme de razboi
18:00 Povestea tablourilor celebre
18:30 Dickens in America
19:00 Castele si regi
20:00 Bismarck
21:00 Colapsul Uniunii Sovietice
22:00 Stalingrad
23:00 Razboiul vinurilor
00:00 Cafeaua, de la boabe la fapte
01:00 in vreme de razboi
02:00 Povestea tablourilor celebre
02:30 Dickens in America
03:00 Castele si regi
04:00 Bismarck
05:00 Colapsul Uniunii Sovietice