Digi TV Film: Program TV: 25-11-08.



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1


06:31 Definitely maybe
08:30 The bucket list 1
10:30 10000BC
12:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
14:31 Fools gold 1
16:30 The golden compass
18:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
20:31 One missed call
22:01 Rails and ties
00:00 Shakespeare in love
02:00 Scarecrow
04:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street

Digi Film 2

07:30 One missed call
09:00 The golden compass
11:01 Leatherheads
13:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:00 The bucket list 1
17:00 10000BC
19:02 Definitely maybe
21:01 Fools gold 1
23:00 Being there
01:30 Leatherheads
03:30 Definitely maybe
05:30 Rails and ties

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Minti criminale
23:30 Minti criminale
00:10 Oamenii lui Paco
01:15 Oamenii lui Paco
01:25 Dosarele fantoma
02:15 Dosarele fantoma
02:20 Minti criminale
03:05 Oamenii lui Paco
03:20 Oamenii lui Paco
03:45 Oamenii lui Paco
04:05 inchiderea programului
04:15 inchiderea programului
05:05 inchiderea programului

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo (AP) (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Lupta cu moartea
00:15 Raven
01:15 Fata de 10
01:20 Lupta cu moartea
03:15 Alerta maxima
04:00 Raven
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

HBO

06:00 Printesa
07:30 Despre dragoste si alte aiureli
08:55 Partenerul ideal
10:35 Invizibil
12:15 Visand la Beverly Hills
14:10 Cinema, cinema, cinema
14:35 scoala seductiei
16:20 Wall Street
18:25 Suspinele inimii
20:00 Jack si Jill impotriva lumii
21:25 Ultima sansa
00:00 Sexo Urbano
00:55 Jack şi Jill �mpotriva lumii
02:20 Ultima şansă

National Geographic

06:00 Ingineri
07:00 Casa cu caini
08:00 Odisee tribala
09:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
10:00 Biblia secreta
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Giulgiul din Torino
13:00 Ingineri (s. doc.) - Airbus A380
14:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
15:00 Biblia secreta
16:00 Animale ca noi - Medicina
17:00 Caldura ucigatoare
18:00 Ingineri
19:00 Real? - Giulgiul din Torino
20:00 Megastructuri (f. s. doc.)
21:00 Am vazut moartea!
22:00 in situatie critica
23:00 Real? - Bigfoot de Rusia
00:00 Am vazut moartea!
01:00 in situatie critica
02:00 Megastructuri
03:00 Am vazut moartea!
04:00 in situatie critica
05:00 Real? - Giulgiul din Torino

Cinemax

07:00 Drumul spre casa
08:40 (chi.-hongk., 2007, com., col.)
10:20 Didine
12:00 Vanatorul de crocodili
13:30 Omul cu masca de fier
15:40 Cafeneaua vedetelor
16:10 48 de ore pe zi
17:40 Casatorii aranjate
19:20 Orele disperarii
21:00 Alergand ca apucatii
23:00 Cine bate la usa mea?
00:30 Zece semne rele
02:05 Ciuperci
03:30 Primul pacat mortal
05:20 Iowa

Eurosport

09:30 Fotbal: Eurogoluri (reluare)
10:15 Fotbal: Mexic - Brazilia (reluare)
11:45 Fotbal: Germania - Japonia (reluare)
13:15 Fotbal: Eurogoluri (reluare)
14:00 Liga Campionilor UEFA (reluare)
15:00 Fotbal: Cupa UEFA (reluare)
15:30 Liga Campionilor UEFA (reluare)
16:30 Fotbal: Cupa UEFA (reluare)
17:00 Liga Campionilor UEFA (reluare)
18:00 Sarituri cu schiurile Marele Premiu
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Omnisport: WATTS
19:45 Fotbal: Eurogoluri (reluare)
20:30 Seria padurarilor:
21:00 eria padurarilor:
21:30 Box: N. Valuev (Rusia)
22:00 Box: G. Fragomeni (Italia)
00:00 Formula 1: Fabrica (reluare)
00:30 Curse de masini:Circuitul de
01:30 Barci cu motor: Campionatul
02:00 Omnisport: WATTS (reluare)

ELVIS