Digi TV Film: Program TV: 26-11-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1


06:00 Fools gold 1
08:01 One missed call
09:31 The golden compass
11:30 Definitely maybe
13:30 Leatherheads
15:31 10000BC
17:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:30 Silk
21:30 The bucket list 1
23:30 Wyatt Earp
03:00 10000BC
05:01 Liar,liar

Digi Film 2

07:30 10000BC
09:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:30 The bucket list 1
13:30 Fools gold 1
15:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
17:30 One missed call
19:01 The golden compass
21:01 10000BC
23:00 The getaway
01:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
03:00 Meet Joe Black

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 impotriva destinului
23:00 Minti criminale
00:00 Oamenii lui Paco
01:10 Oamenii lui Paco
01:40 impotriva destinului
02:10 impotriva destinului
02:35 Minti criminale
03:15 Oamenii lui Paco
03:20 Oamenii lui Paco
04:20 inchiderea programului
05:05 inchiderea programului

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Entertainment News
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Icstrim TiVi
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
16:30 Walker, politist texan
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc (AP)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate !
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Sub acoperire
00:00 Raven
01:00 Fata de 10
01:05 Sub acoperire
02:45 Alerta maxima
03:30 Raven
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

HBO

07:50 scoala seductiei
09:35 Concert V 2007
10:35 Wall Street
12:40 Piratii din Caraibe
15:25 Comoara cavalerilor templieri
16:55 Premiile Academiei Europene de Film
18:30 Sirena
20:00 300 - Eroii de la Termopile
22:00 inainte sa afle diavolul ca ai murit
23:55 Cei trei purcelusi
00:00 Cei trei purceluşi
02:00 Labirintul lui Pan
02:05 Labirintul lui Pan
03:25
04:00 300 - Eroii de la Termopile

National Geographic

06:00 Ingineri (s. doc.)
07:00 Caldura ucigatoare
08:00 Odisee tribala
09:00 Megastructuri
10:00 in situatie critica
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Bigfoot de Rusia
13:00 Ingineri
14:00 Megastructuri
15:00 in situatie critica
16:00 Animale ca noi
17:00 Albinele razboinice (doc.)
18:00 Ingineri
19:00 Real? - Bigfoot de Rusia
20:00 Megastructuri
21:00 Reparatii de top (s. doc.)
22:00 Megauzine (s. doc.)
23:00 Real? - Tratamente miraculoase
00:00 Reparatii de top
01:00 Megauzine (s. doc.)
02:00 Megastructuri
03:00 Reparatii de top
04:00 Megauzine (s. doc.)
05:00 Real? - Bigfoot de Rusia

Cinemax

07:00 Lili si baobabul
08:35 Omul cu masca de fier
10:45 48 de ore pe zi
12:15 Cafeneaua vedetelor
12:40 Escapade
14:25 Lili si baobabul
16:00 Blonda de la Drept 2
17:35 Miguel si William
19:15 Escapade
21:00 Agentul Cody Banks
22:40 Puscasi marini
00:40 A ta pe veci
02:30 Woodstock

Eurosport

09:30 Omnisport: WATTS (reluare)
10:00 Fotbal: Editie speciala
10:15 Fotbal: Cupa UEFA (reluare)
11:15 Patinaj artistic: Mare Premiu
12:30 Fotbal: Nigeria - Anglia (reluare)
14:15 Fotbal: Cupa UEFA (reluare)
15:15 Patinaj artistic: Mare Premiu
17:15 Sarituri cu schiurile Marele Premiu
18:00 Sarituri cu schiurile Marele Premiu
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Omnisport: Alegerea de miercuri
19:20 Omnisport: Invitatul de miercuri
19:25 Cupa Mondiala Stuttgart �n Germania
20:25 Calarie: Clubul de echitatie
20:30 Golf: Clubul de golf
20:35 Navigatie: Cupa Mediteranei Rolex
21:05 Navigatie:
21:20 Navigatie: Circuitul Mondial
21:50 Navigatie:
21:55 Navigatie: Clubul de iahting
22:05 Omnisport: Destinatii sportive
22:20 Omnisport: Calatorii sportive
22:35 Jocurile olimpice:
23:00 Patinaj artistic: Mare Premiu
00:00 Fotbal: Anglia - Noua Zeelanda
02:00 Sporturi extreme: YOZ

ELVIS