Digi TV Film: Program TV: 27-11-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
08:30 Rails and ties
10:31 One missed call
12:01 The bucket list 1
14:01 Silk
16:01 Leatherheads
18:01 Fools gold 1
20:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
22:01 The golden compass
00:00 The jackal

Digi Film 2

06:01 The bucket list 1
08:01 Silk
10:01 Fools gold 1
12:00 The golden compass
14:01 10000BC
16:00 Definitely maybe
18:02 Welcome home Roscoe Jenkins 1
20:01 Leatherheads
22:01 One missed call
23:30 Scarecrow

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Stargate SG-1
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 Oamenii lui Paco
01:00 Oamenii lui Paco
01:40 CSI: New York - Criminalistii
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:35 CSI: New York - Criminalistii
03:00 CSI: New York - Criminalistii
03:20 Oamenii lui Paco
03:50 Oamenii lui Paco
04:20 inchiderea programului
04:40 inchiderea programului

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Smallville
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Descopera Rom�nia (reluare)
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10 (AP)
16:30 S.O.S. Pericol in larg (AP)
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu s�nge rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Dragoste si un glont
00:00 Raven
00:30 Carnivale
01:00 Fata de 10
01:05 Dragoste si un glont
01:30 Fata de 10
01:35 Avertizarea
02:45 Cu s�nge rece
03:30 Raven
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment) (AP)

HBO

06:00 Piratii din Caraibe
08:45 Comoara cavalerilor templieri
10:10 Premiile Academiei
11:40 Sirena
13:10 Dr. Dolittle
14:35 Fete cu greutate
16:10 Ghost Rider
18:00 Norocosul
20:00 Nunti, muzici si casete video
21:00 Secretul
22:30 Necazul cu Dee Dee
23:50 Lampa cu caciula
00:15 Avionul cu şerpi
02:00 O noapte de teroare
03:25 Căminul ororilor 2
05:00 Nunti, muzici si casete video

Eurosport

09:30 Fotbal: Cupa UEFA (reluare)
10:30 Fotbal: Nigeria - Chile
11:30 Fotbal: Argentina - Franta
13:15 Fotbal: Cupa UEFA (reluare)
14:15 Sarituri cu schiurile Marele Premiu
15:00 Sarituri cu schiurile Marele Premiu
16:00 Bowls: Openul International
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Sarituri cu schiurile
20:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
20:15 Editie speciala - Balonul de Aur
20:30 Fotbal: Anglia - Noua Zeelanda
21:00 Fotbal: Norvegia - Brazilia
23:00 Box: A. Tarver-C. Dawson
00:00 Fotbal: Germania - Canada
02:00 Editie speciala - Balonul de Aur
02:15 Omnisport: WATTS (reluare)

ELVIS