Digi TV Film: Program TV: 28-11-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:31 Definitely maybe
08:30 The bucket list 1
10:30 10000BC
12:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
14:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
16:31 One missed call
18:00 The golden compass
20:00 Fools gold 1
22:00 The bucket list 1
00:00 Liar,liar
01:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
03:31 Being the

Digi Film 2

07:31 The golden compass
09:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:30 Fools gold 1
13:30 Rails and ties
15:31 The bucket list 1
17:32 Definitely maybe
19:31 Silk
21:30 10000BC
23:30 Wyatt Earp
03:01 The golden compass
05:01 10000BC

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 28 de zile
23:00 28 de zile
00:10 La p�nda
00:55 La p�nda
01:55 La p�nda
02:05 28 de zile
03:00 28 de zile
03:59 inchiderea programului
04:35 inchiderea programului

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 S.O.S. Pericol in larg
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Nebun dupa tine
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10
16:30 Fotografii mortale
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu s�nge rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate! (2008, divertisment
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Avertizarea
00:30 Carnivale
01:30 Fata de 10
01:35 Avertizarea
03:30 Cu s�nge rece
04:15 Carnivale

HBO

06:00 Dr. Dolittle
07:25 Fete cu greutate
09:05 Ghost Rider
10:55 Norocosul
12:55 Cinema, cinema, cinema
13:20 Valuri
13:35 Ratacit in Yonkers
15:30 Casino Royale
17:50 Scotianul zburator
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Generatia mortii
21:10 Seducatorul fara chip
23:00 Alegeri americane
00:00 Alegeri americane
00:55 Crocodilul
02:25 Confetti
04:05 infruntarea

Eurosport

09:30 Omnisport: Calatorii sportive
09:45 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
10:45 Fotbal: Cupa UEFA
11:15 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
12:15 Fotbal: Cupa UEFA
12:45 Liga Campionilor UEFA
13:45 Patinaj artistic: Mare Premiu
15:15 Bowls: Openul International
18:00 Sarituri cu schiurile
19:45 Fotbal:Eurogoluri �n weekend
20:15 Patinaj artistic: Mare Premiu
21:15 Patinaj artistic:
22:00 Cel mai puternic om:
23:00 Poker: Circuitul Partouche
00:00 Fotbal: Eurogoluri �n weekend
00:30 Sporturi extreme: YOZ
01:00 Sarituri cu schiurile
02:15 Omnisport: Calatorii sportive


ELVIS