Digi TV Film: Program TV: 29-11-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:00 Leatherheads
08:00 One missed call
09:31 The golden compass
11:30 Silk
13:31 10000BC
15:30 Fools gold 1
17:30 The bucket list 1
19:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
21:30 Definitely maybe
23:30 Shakespeare in love
01:30 The golden compass
03:30 The bucket list 1
05:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

07:00 Fools gold 1
09:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
11:00 The bucket list 1
13:00 The getaway
15:00 One missed call
16:31 The golden compass
18:30 Rails and ties
20:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
22:30 Leatherheads
00:31 The jackal
02:31 Fools gold 1
04:31 Definitely maybe

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pam�nt: Conflict final
10:00 Pam�nt: Conflict final
11:00 Pam�nt: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muschetari
19:00 Alias
20:00 Alias
20:30 Alias
21:00 ReGenesis
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Satisfactia
00:00 Montana
01:00 Montana
01:55 ReGenesis
02:00 ReGenesis
02:50 Dosarele fantoma
03:05 Dosarele fantoma
03:30 Dosarele fantoma
03:40 Satisfactia
03:55 Satisfactia
04:40 inchiderea programului
04:45 inchiderea programului

Pro Cinema

06:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
07:15 Icstrim TiVi
07:45 Pro Motor
08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 La Bloc (AP) (reluare)
11:00 Nebun dupa tine
11:30 Nebun dupa tine
12:00 Descopera Romania
12:30 Zoom in 10
12:45 Entertainment News - Episodul 7
13:45 Fotografii mortale
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Buletin de Bucuresti
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Rapirea
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Scandalul Larry Flynt
01:00 Clanul Soprano
02:15 Scandalul Larry Flynt
04:15 Clanul Soprano

HBO

06:00 Calatoria
07:50 Aquamarine
09:30 Pe platourile de filmare
10:00 Minori fara insotitori
11:30 Suspinele inimii
13:05 Partenerul ideal
14:45 Curierul 2
16:10 Restul e parere
16:30 Restul e tacere
18:45 X-Men: Ultima infruntare
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Concert V 2008
22:00 Stand-Up Caf�
22:30 Idiocratie
23:55 Michael Clayton
00:00 Michael Clayton
01:50 Sexo Urbano
02:45 Invizibil
04:25 Sub anestezie

Cinemax

06:05 Hollywood Top 10: Idile
06:30 Cafeneaua vedetelor
07:00 Agentul Cody Banks
08:40 Presimtirea
10:25 Omul de pe Pamant
11:50 Omul cu masca de fier
14:00 Escapade
15:45 Bronco Billy
17:40 Orele disperarii
19:20 Agentul Cody Banks
21:00 Tenacious D
22:35 Aventura in doi
00:25 Populatie: 436
01:55 Alergatorul
03:25 Adolescente rebele
05:05 King Kong

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Animale feroce
08:00 Casa cu caini
09:00 Caldura ucigatoare
10:00 Albinele razboinice (doc.)
11:00 Tacerea albinelor (doc.)
12:00 Nu stiam asta
13:00 Momente uimitoare NG
14:00 12 periculosi
15:00 12 periculosi (s. doc.)
16:00 Megastructuri
17:00 Submarin de vis (doc.)
18:00 Fantome si canibali (doc.)
19:00 Tribul pierdut din Palau
20:00 Long Way Down
21:00 Megastructuri
22:00 Megastructuri
23:00 Megastructuri (f. s. doc.)
00:00 Megastructuri
01:00 Am vazut moartea!
02:00 Long Way Down
03:00 Megastructuri
04:00 Megastructuri
05:00 Megastructuri

Eurosport

09:30 Patinaj artistic:
10:30 Patinaj artistic:
11:15 Sarituri cu schiurile
12:00 Combinata nordica:
12:45 Schi fond: Cupa Mondiala Kuusamo
14:30 Combinata nordica:
15:00 Combinata nordica:
15:45 Sarituri cu schiurile
17:45 Bowls: Openul International
19:00 Schi alpin: Cupa Mondiala
20:00 Sarituri cu schiurile
20:30 Schi alpin: Cupa Mondiala
21:45 Schi alpin: Cupa Mondiala
22:00 Schi alpin: Cupa Mondiala
23:00 Box: O. Yefimovych-L. Maggio
01:00 Bowls: Openul International
02:00 Sarituri cu schiurile

ELVIS