Digi TV Film: Program TV: 30-11-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


############################


Digi Film 1

07:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
09:32 Fools gold 1
11:30 Definitely maybe
13:31 Meet Joe Black
16:30 Rails and ties
18:30 Leatherheads
20:31 10000BC
22:30 One missed call
00:02 Scarecrow
02:00 Rails and ties
04:01 Silk

Digi Film 2

06:30 Silk
08:31 Leatherheads
10:30 10000BC
12:31 One missed call
14:01 The golden compass
16:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
18:00 The bucket list 1
20:00 Fools gold 1
22:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
00:00 Twelve Monkeys
02:31 One missed call
04:00 The big Lebowski

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pam�nt: Conflict final
10:00 Pam�nt: Conflict final
11:00 Pam�nt: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
13:30 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Stagiarii
17:00 Reteaua terorii
18:00 O iubire perfecta
19:50 David Letterman Show
20:40 Poza la minut
21:00 Trezita la realitate
22:00 Visuri desarte
23:00 Visuri desarte
23:35 isuri desarte
00:00 Stagiarii
00:10 Stagiarii
00:30 Stagiarii
01:10 Trezita la realitate
03:00 Trezita la realitate
03:50 Trezita la realitate
04:20 �nchiderea programului
04:50 �nchiderea programului

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
07:00 Teo (reluare)
08:00 Nebun dupa tine
08:30 Nebun dupa tine
09:00 Aventurile lui Don Coyote si
09:30 Pro Motor
10:30 Mega - Star
11:00 Seinfeld, frate!
11:05 Seinfeld
11:35 Seinfeld, frate!
11:40 Seinfeld
12:15 Familia Bundy
12:45 Familia Bundy
13:15 Buletin de Bucuresti
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Pagini fatale
19:00 Cine este seful? (AP)
19:30 Cine este seful? (AP)
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Drum bun!
23:00 Oz - inchisoarea federala
00:15 Drum bun!
02:30 Oz - inchisoarea federala
03:00 Apropo TV (divertisment)

HBO

06:00 Soldatul din Lumea Noua
07:35 Toc inalt si minte brici
09:00 Omul-Paianjen 3
11:20 Juno
12:55 Sirena
14:25 Despre dragoste si alte aiureli
15:50 Jack si Jill impotriva lumii
17:15 Piratii din Caraibe
20:00 Ratatouille
21:50 Generatia mortii
23:00 inainte sa afle diavolul ca ai murit
05:15 Pe platourile de filmare

Eurosport

09:30 Sarituri cu schiurile
11:00 Schi fond: Cupa Mondiala Kuusamo
12:00 Combinata nordica: Cupa Mondiala
12:30 Combinata nordica:
13:15 Sarituri cu schiurile
13:45 Schi fond:
15:00 Combinata nordica:
15:30 Combinata nordica:
16:15 Patinaj artistic:
17:45 Bowls: Openul International
19:00 Schi alpin:
20:00 Schi alpin:
21:30 Sarituri cu schiurile
22:00 Schi alpin: Cupa Mondiala Aspen
23:00 Sporturi de iarna:
23:30 Fotbal: Campionatul Mondial
00:00 Fotbal: Campionatul Mondial
02:00 Sporturi de iarna: Weekend-ul

ELVIS