Digi TV Film: Program TV: 01-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:00 The golden compass
08:00 10000BC
10:00 One missed call
11:30 The bucket list 1
13:30 Fools gold 1
15:30 Leatherheads
17:30 Definitely maybe
19:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
21:30 The golden compass
23:30 Wyatt Earp
03:00 10000BC
05:00 The getaway

Digi Film 2

06:01 The bucket list 1
08:01 Fools gold 1
10:00 Definitely maybe
12:01 Rails and ties
14:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
16:00 The golden compass
18:00 10000BC
20:01 The bucket list 1
22:00 Leatherheads
00:00 Reality bites
02:01 Fools gold 1
04:00 Scarecrow

AXN

07:00 Eli Stone
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Eli Stone
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Doctori �n Los Angeles
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Doctori �n Los Angeles
02:50 Minti criminale
03:40 Dr. House
04:40 Inchiderea programului

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:30 Aventurile lui
09:00 Mega - Star
09:30 Cine este seful?
10:00 Cine este seful?
10:30 Pagini fatale
12:30 Teo (reluare)
13:45 Familia Bundy
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Familia Bundy
15:45 Smallville
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc (AP)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Agenti secreti
00:15 Raven
01:15 Fata de 10
01:20 Agenti secreti
03:15 Aproape de adevar
04:00 Raven
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

HBO


06:00 Trei femei si un pariu
07:25 Familia Robinson
09:00 Ratatouille
10:50 Sa dansati bine!
12:45 Doamna din apa
14:30 Pe platourile de filmare
15:00 Venetia
15:10 Restul e tacere-Making of
15:35 Restul e tacere-Making of
16:00 Restul e tacere-Making of
16:25 Restul e tacere-Making of
16:50 Restul e tacere-Making of
17:20 Restul e tacere-Making of
17:45 Bricostory
18:10 Razboi pe calea undelor
20:00 Megatron
20:20 Restul e parere
20:40 Restul e tacere
22:55 Joi
23:25 Nunti, muzici si casete video
00:30 Valuri
00:45 Larry David,inamicul public nr.1
01:15 Ma omori cu zile
02:45 Iscoada
04:20 Ramai cu noi

Eurosport

09:30 Sporturi de iarna
10:00 Schi alpin
11:15 Sarituri cu schiurile
12:45 Fotbal: CM feminin
14:00 Schi fond
15:00 Schi fond
16:15 Sarituri cu schiurile
17:45 Bowls
19:00 Fotbal: EUROGOLURI
19:45 Fotbal: CM feminin
21:00 Fotbal: CM feminin
23:00 Fotbal: EUROGOLURI
23:45 Fotbal: Editie speciala
00:00 Fotbal: CM feminin
02:00 Sporturi de iarna

ELVIS