Digi TV Film: Program TV: 02-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##########################


Digi Film 1

07:00 Definitely maybe
09:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:00 Leatherheads
13:01 The golden compass
15:00 The bucket list 1
17:00 10000BC
19:02 One missed call
20:30 Fools gold 1
22:31 Silk

Digi Film 2

06:00 Leatherheads
08:01 The golden compass
10:01 The bucket list 1
12:01 10000BC
14:00 One missed call
15:30 Fools gold 1
17:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:31 Rails and ties
21:31 Definitely maybe
23:30 Lorenzos oil

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Zoom
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Dosarele fantoma
02:50 Minti criminale
03:35 Dr. House
04:35 �nchiderea programului

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo (AP) (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Sufletul petrecerii
00:00 Alerta maxima
01:00 Fata de 10
01:05 Sufletul petrecerii
02:45 Alerta maxima
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV

HBO

06:00 Doamna din apa
07:50 Prada
09:15 Vanzatorii de peruci
11:00 Lucas, spaima furnicilor
12:30 Cinema, cinema, cinema
12:55 Excursie cu surprize
14:30 Intalnire de gradul trei
16:45 Omul din scaun
18:35 Rezerve de lux
20:00 Sarutul mortii
21:40 Diamantul sangeriu
00:00 Sexo Urbano
00:55 Obiecte pierdute
02:40 Diamantul sangeriu
05:00 Sexo Urbano

Eurosport

09:30 Sporturi extreme
10:00 Fotbal
10:45 Fotbal: CM feminin
12:30 Fotbal: CM feminin
14:15 Sarituri cu schiurile
15:30 Fotbal: CM feminin
17:15 Fotbal: CM feminin
19:00 Fotbal
19:15 Omnisport
19:45 Fotbal
20:30 Patinaj artistic
22:00 Box
00:00 Motociclism viteza
01:00 Barci cu motor
01:30 Barci cu motor
02:00 Sarituri cu schiurile

ELVIS