Digi TV Film: Program TV: 03-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:00 Fools gold 1
08:01 Silk
10:00 10000BC
12:00 Definitely maybe
14:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
16:01 The golden compass
18:01 The bucket list 1
20:00 Leatherheads
22:00 Rails and ties
00:00 The big Lebowski
02:01 10000BC
04:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

06:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
08:30 Leatherheads
10:30 One missed call
12:00 The bucket list 1
14:00 Silk
16:01 10000BC
18:00 Fools gold 1
20:00 Definitely maybe
22:00 The golden compass
00:01 Scarecrow
02:00 Rails and ties
04:01 The Bourne Ultimatum

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Impotriva destinului
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Impotriva destinului
02:50 Minti criminale
03:40 Dr. House
04:40 �nchiderea programului

Pro Cinema

08:30 Captain Planet
09:00 Seinfeld, frate!
09:40 Seinfeld, frate!
10:15 Entertainment News
12:30 Witch
13:00 Captain Planet
13:30 La Bloc (AP)
14:00 Fotbalistii si nevestele lor
15:00 Walker, politist texan
16:00 1941
18:30 La Bloc (AP)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 seinfeld frate
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Scorpion
00:15 Alerta maxima
01:15 Fata de 10
01:20 Scorpion
03:15 Alerta maxima
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV

HBO

06:00 Excursie cu surprize
07:40 Intalnire de gradul trei
09:55 Omul din scaun
11:40 Rezerve de lux
13:05 Pe platourile de filmare
13:35 Invincibil
15:15 Minori fara insotitori
16:45 Zoom - Academia supereroilor
18:15 Cei trei muschetari
20:00 Ratatouille
21:50 Figuranti: Ed. spec. de Craciun
23:15 Alegeri americane
01:10 Saruta mireasa
02:50 Opt milimetri 2
04:35 Figuranti: Ed. spec. de Craciun

Eurosport

09:30 Omnisport
10:00 Fotbal
10:30 Fotbal
11:00 Fotbal
11:45 Fotbal-CM feminin
13:30 Fotbal
14:00 Omnisport
14:30 Bowls
15:45 Fotbal
16:30 Fotbal
17:00 Fotbal
17:30 Schi fond
18:15 Biatlon
20:00 Fotbal
20:15 Omnisport
20:30 Jocurile olimpice
21:00 Formula 1
22:00 Omnisport
22:05 Calarie
23:05 Calarie
23:10 Golf
23:15 Navigatie
23:20 Navigatie
23:30 Jocurile olimpice
00:00 Fotbal
01:00 Biatlon

ELVIS