Digi TV Film: Program TV 06-12-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


############################


Digi Film 1

06:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
08:31 Definitely maybe
10:30 One missed call
12:00 The golden compass
14:01 10000BC
16:00 Silk
18:01 Leatherheads
20:00 Fools gold 1
22:00 The bucket list 1
00:00 Wyatt Earp
03:30 10000BC
05:31 Illegal tender

Digi Film 2

07:00 10000BC
09:01 Silk
11:00 The bucket list 1
13:00 Reality bites
15:00 Fools gold 1
17:00 One missed call
18:31 Definitely maybe
20:31 Rails and ties
22:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
00:30 Lorenzos oil
03:01 One missed call
04:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Pam?
10:00 Pam?
11:00 Pam?
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Stap?l fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muschetari
19:00 Ziua cea mai lunga
20:00 Ziua cea mai lunga
21:00 ReGenesis
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Satisfactia
00:00 Naufragiati
01:45 ReGenesis
02:45 Dosarele fantoma
03:35 Satisfactia
03:45 Inchiderea programului
04:35 Inchiderea programului

Pro Cinema


06:45 Lumea PRO CINEMA
07:15 icvim Istrim
07:45 Pro Motor
08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 La Bloc (AP) (reluare)
11:00 Nebun dupa tine
11:30 Descopera Romania
12:00 Zoom in 10
12:15 Entertainment News
13:15 Afacerea Thomas Crown
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Declaratie de dragoste
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Rapirea
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Tinerete furata
00:45 Clanul Soprano
02:00 Tinerete furata
04:15 Clanul Soprano

HBO


06:00 La mijloc
07:35 O zi perfecta
09:05 Vin si sarutari
10:25 Ingerul necesar
12:00 Vreau sa fiu mare
13:45 Familia Robinson
15:20 Rezerve de lux
16:45 Luna si stelele
18:25 Dincolo de trecut
20:30 Larry David, inamicul public nr.1
21:00 Orfelinatul
22:45 Viziuni intunecate
00:25 Iscoada
02:00 Sexo Urbano
02:55 Ramai cu noi
04:30 Furnalul

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Predator CSI
08:00 Casa cu caini
09:00 Predator CSI
10:00 Predator CSI
11:00 Predator CSI
12:00 Biblia secreta
13:00 Momente uimitoare NG
14:00 Roiul perfect
15:00 infruntarea gigantilor
16:00 SilkAir 185:
17:00 Crash Science
18:00 Crash Science
19:00 Crash Science
20:00 Calatorii periculoase

EUROSPORT

08:00 Navigatie:CM sistem meci
10:00 Raliuri: Campionatul Mondial
10:30 Sarituri cu schiurile
11:30 Schi fond
12:45 Biatlon
14:30 Schi fond
15:15 Biatlon
17:00 Sarituri cu schiurile
18:45 Curling
20:00 Schi alpin
21:30 Schi alpin
23:00 Box
00:30 Raliuri: Campionatul Mondial
01:00 Sporturi de contact
02:30 Raliuri: Campionatul Mondial

ELVIS