Digi TV Film: Program TV: 07-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

07:30 Fools gold 1
09:30 The bucket list 1
11:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
13:31 The big Lebowski
15:30 Leatherheads
17:31 The golden compass
19:31 One missed call
21:00 10000BC
23:01 The getaway
01:01 Fools gold 1
03:01 Being there
05:30 10000BC

Digi Film 2

06:30 Definitely maybe
08:31 Leatherheads
10:31 The golden compass
12:30 10000BC
14:31 Rails and ties
16:31 Fools gold 1
18:31 The bucket list 1
20:31 Illegal tender
22:30 Silk
00:30 Scarecrow
02:30 The golden compass
04:30 The big Lebowski

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant:
10:00 Pamant
11:00 Pamant
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Stap�nul fiarelor
13:30 Sue Thomas
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:35 Stagiarii
17:10 Reteaua terorii
18:10 Eu sunt Mosul
20:00 David Letterman Show
21:00 Trezita la realitate
21:30 Trezita la realitate
22:00 Diavolul
23:35
00:05 Stagiarii
00:35 Stagiarii
01:05 Trezita la realitate
01:35 Trezita la realitate
02:05 Diavolul
03:50 David Letterman Show
04:20 David Letterman Show
04:50 David Letterman Show

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Teo (reluare)
08:00 Nebun dupa tine
08:30 Nebun dupa tine
09:00 Aventurile lui
09:30 Pro Motor
10:30 Mega - Star
11:00 Zoom in 10
11:15 Seinfeld, frate!
11:55 Seinfeld, frate!
12:00 Seinfeld
12:30 Familia Bundy
13:00 Familia Bundy
13:30 Declaratie de dragoste
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 S-a intamplat in aprilie
19:00 Cine este seful? (AP)
19:30 Cine este seful? (AP)
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Jaf la Harvard
22:30 Oz - inchisoarea federala
23:45 Cartea castigatoare
01:30 Jaf la Harvard
03:00 Oz - inchisoarea federala

HBO

06:00 Nicaieri nu e ca acasa!
07:40 Cinema, cinema, cinema
08:05 Anul fara Mos Craciun
09:30 Lucas, spaima furnicilor
11:00 Visand la Beverly Hills
12:50 Acasa
13:05 Echipa de incredere
15:10 Omul din scaun
16:55 Micul Manhattan
18:25 Cu duzina e mai ieftin 2
20:00 La vie en rose
22:15 John Adams
23:25 John Adams
00:15 Secretul
01:45 Avocatul terorii
04:00 Razbunatorul
05:30 Cinema, cinema, cinema

Eurosport

08:30 Navigatie:CM sistem meci
10:30 Sarituri cu schiurile
11:00 Biatlon
12:00 Biatlon
12:45 Schi fond
13:30 Sarituri cu schiurile
14:00 Biatlon
14:45 Sarituri cu schiurile
16:30 Combinata nordica
17:15 Biatlon
18:00 Biatlon
18:45 Schi alpin
19:45 Schi alpin
21:30 Schi alpin
21:45 Schi alpin
22:45 Sporturi de iarna
23:15 Fotbal: CM feminin
01:30 Raliuri: Campionatul Mondial
02:00 Sporturi de iarna

ELVIS