Digi TV Film: Program TV: 08-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

07:30 Illegal tender
09:31 The golden compass
11:30 The bucket list 1
13:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
15:30 One missed call
17:01 Fools gold 1
19:00 Silk
21:00 Definitely maybe
23:00 Leatherheads
01:01 The bourne identity
03:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
05:01 One missed call

Digi Film 2

06:30 Silk
08:30 One missed call
10:00 Definitely maybe
12:00 Fools gold 1
14:00 10000BC
16:01 Rails and ties
18:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
20:00 The bucket list 1
22:00 The golden compass
00:01 Wyatt Earp
03:32 10000BC
05:30 Definitely maybe

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia şi legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia şi legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia şi legea
19:05 Familia şi legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Doctori In Los Angeles
23:00 Minţi criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Doctori In Los Angeles
02:50 Minţi criminale
03:40 Dr. House
04:40 Inchiderea programului
04:45 Inchiderea programului

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:30 Aventurile lui Don Coyote
09:00 Mega - Star
09:30 Cine este seful?
10:00 Cine este seful?
10:30 S-a intamplat in aprilie
12:30 Teo (reluare)
13:45 Familia Bundy
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Familia Bundy
15:45 Fotbalistii si nevestele lor
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Dracula
00:00 Alerta maxima
01:00 Fata de 10
01:05 Dracula
02:45 Aproape de adevar
03:30 Alerta maxima
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

HBO

06:00 Echipa de incredere
08:05 Omul din scaun
09:50 Micul Manhattan
11:20 Cu duzina e mai ieftin 2
12:50 Trei femei si un pariu
14:15 Garfield 2
15:35 Intalnire de gradul trei
17:50 Scotianul zburator
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Asa tata, asa fiica
21:25 Larry David, inamicul public nr. 1
22:00 Repriza
23:45 Diamantul sangeriu
02:05 Asa tata, asa fiica
03:30 Larry David, inamicul public nr. 1
04:05 Repriza

Eurosport

09:30 Raliuri: Campionatul Mondial
10:00 Biatlon: Cupa Mondiala
10:45 Biatlon: Cupa Mondiala
11:30 Sarituri cu schiurile
13:00 Curling: Suedia - Scotia
16:00 Biatlon: Cupa Mondiala
16:45 Biatlon: Cupa Mondiala
17:30 Sarituri cu schiurile
19:00 Fotbal: EUROGOLURI
19:45 Biatlon: Cupa Mondiala
20:15 Biatlon: Cupa Mondiala
21:00 Sporturi de contact
00:00 Fotbal: EUROGOLURI
00:45 Fotbal: Campionatul Mondial feminin

ELVIS