Digi TV Film: Program TV: 09-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1


06:30 The bucket list 1
08:30 Leatherheads
10:31 Fools gold 1
12:30 10000BC
14:31 Definitely maybe
16:30 The golden compass
18:30 Illegal tender
20:30 The big Lebowski
22:30 Rails and ties
00:30 Reality bites
02:31 Definitely maybe
04:30 10000BC

Digi Film 2

07:30 10000BC
09:31 Illegal tender
11:30 One missed call
13:00 The golden compass
15:02 The bucket list 1
17:00 Leatherheads
19:01 Fools gold 1
21:01 10000BC
23:00 The getaway
01:00 The bucket list 1
03:00 Being there
05:31 Fools gold 1

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia şi legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia şi legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia şi legea
19:05 Familia şi legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantomA
23:00 Minţi criminale
23:30
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Dosarele fantomA
02:50 Minţi criminale
03:15 Minţi criminale
03:40 Dr. House
04:40 inchiderea
05:00 inchiderea

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo (AP) (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Disparuti fara urma
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 O escapada super
00:00 Alerta maxima
01:00 Fata de 10
01:05 O escapada super
02:45 Disparuti fara urma
03:30 Alerta maxima
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

HBO

06:00 Trei femei si un pariu
07:25 Garfield 2
08:40 Intalnire de gradul trei
10:55 Scotianul zburator
12:35 Cinema, cinema, cinema
13:00 Autopsia extraterestrilor
14:35 Cei trei muschetari
16:20 Bricostory
16:45 Prada
18:15 Invincibil
20:00 O lupta personala
21:30 Amintiri despre viitor
21:50 4 luni, 3 saptamani si 2 zile
23:40 Mere la cuptor
00:00 Sexo Urbano
00:50 O lupta personala
02:20 Amintiri despre viitor
02:40 4 luni, 3 saptamani si 2 zile
04:30 Sexo Urbano
05:20 Pe platourile de filmare

Eurosport

09:30 Sporturi extreme
10:00 Fotbal: EUROGOLURI
10:45 Curling: Germania - Suedia
13:00 Fotbal: Liga Campionilor
14:00 Omnisport: WATTS
14:15 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
15:15 Fotbal: EUROGOLURI
16:00 Curling: Germania - Franta
18:00 Biatlon: Cupa Mondiala
18:30 Biatlon: Cupa Mondiala
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Omnisport: WATTS
19:45 Fotbal: EUROGOLURI
20:30 Seria padurarilor
21:00 Seria padurarilor
21:30 Box: A. Tarver
22:00 Box: Urmeaza a fi anuntat
00:00 Campionatul mondial de turisme FIA
01:00 Raliuri: Campionatul Mondial
02:00 Omnisport: WATTS

ELVIS