Digi TV Film: Program TV: 10-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:31 Rails and ties
08:31 The golden compass
10:30 10000BC
12:31 One missed call
14:01 The bucket list 1
16:00 Fools gold 1
18:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
20:01 Illegal tender
22:00 Leatherheads

Digi Film 2

07:32 One missed call
09:00 The bucket list 1
11:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
13:01 Leatherheads
15:00 The golden compass
17:02 10000BC
19:00 Definitely maybe
21:00 10000BC
23:01 The big Lebowski

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia şi legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia şi legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia şi legea
19:05 Familia şi legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Impotriva destinului
23:00 Minţi criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Impotriva destinului
02:50 Minţi criminale
03:40 Dr. House
04:40 Inchiderea programului

Pro Cinema

08:30 Captain Planet
09:00 Seinfeld, frate!
09:05 9:05
09:35 Seinfeld, frate!
09:40 Seinfeld
10:15 Walker, politist texan
11:15 Entertainment News
12:15 Teo (reluare)
13:30 La Bloc (AP)
14:00 Witch
14:30 Captain Planet
15:00 Fotbalistii si nevestele lor
16:00 Walker, politist texan
17:00 Aterizare fortata
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Disparuti fara urma
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Temerarul
00:15 Alerta maxima
01:15 Fata de 10
01:20 Temerarul
03:15 Disparuti fara urma
04:00 Alerta maxima
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

HBO

06:00 Autopsia extraterestrilor
07:35 Cei trei muschetari
09:20 Prada
10:45 Invincibil
12:30 Rezerve de lux
13:55 ingerul necesar
15:30 Christina Aguilera
16:30 Nicaieri nu e ca acasa!
18:10 Powder
20:00 La vie en rose
22:15 Razboi civil
00:10 Ramai cu noi
01:50 La vie en rose
04:05 Razboi civil

Eurosport

09:30 Raliuri: Campionatul Mondial
10:30 Curling: Germania - Suedia
13:00 Biatlon: Cupa Mondiala
13:45 Biatlon: Cupa Mondiala
14:30 Sarituri cu schiurile
16:00 Curling: Scotia - Germania
18:00 Cel mai puternic om
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Seria padurarilor
19:45 Seria padurarilor
20:15 Curling: Campionatul European
22:30 Omnisport: WATTS
23:00 Omnisport
23:05 Calarie
00:05 Calarie
00:10 Golf: Clubul de golf
00:15 Navigatie
00:45 Navigatie
00:50 Omnisport
01:05 Omnisport
01:30 Raliuri: Campionatul Mondial

ELVIS