Digi TV Film: Program TV: 11-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:31 Leatherheads
08:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
10:30 One missed call
12:00 10000BC
14:01 Rails and ties
16:00 10000BC
18:01 Definitely maybe
20:01 The bucket list 1
22:01 Fools gold 1
00:01 Scarecrow

Digi Film 2

06:31 The bucket list 1
08:31 10000BC
10:30 Definitely maybe
12:31 Fools gold 1
14:31 Illegal tender
16:31 The golden compass
18:31 10000BC
20:31 Leatherheads
22:31 Being there

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia şi legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia şi legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia şi legea
19:05 Familia şi legea
20:00 David Letterman Show
21:00
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York
23:00 CSI: New York
00:00 David Letterman Show
01:00
02:00 CSI: New York
02:45 CSI: New York
03:30 Dr. House
03:50 Dr. House
04:30 Inchiderea programului

Pro Cinema

08:15 Captain Plane
08:45 Seinfeld, frate!
08:50 Seinfeld
09:25 Seinfeld, frate!
09:30 Seinfeld
10:00 Walker, politist texan
11:00 Aterizare fortata
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Descopera Romania
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Vacanta la Paris
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Fratii
00:15 Alerta maxima
01:15 Fata de 10
01:20 Fratii
03:15 Cu sange rece
04:00 Alerta maxima
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

HBO

06:00 Rezerve de lux
07:25 ingerul necesar
09:00 Christina Aguilera
10:05 Nicaieri nu e ca acasa!
11:45 Powder
13:35 La mijloc
15:10 Familia Robinson
16:45 Conjuratia tacerii
18:20 Luna si stelele
20:00 Gorila
23:20 Roma
00:15 Roma
01:10 Roma
02:25 Roma
02:55 Roma
03:55 Gorila
05:40 Mere la cuptor

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme FIA
10:30 Curling
12:00 Raliuri: Campionatul Mondial
13:00 Sarituri cu schiurile
14:30 Biliard artistic
15:30 Biliard artistic
16:30 Inot: Campionatele Europene
17:30 Inot: Campionatele Europene
19:30 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:45 Patinaj artistic
21:45 Box: Urmeaza a fi anuntat
23:45 Sporturi de contact
01:00 Fotbal

ELVIS