Digi TV Film: Program TV: 12-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


############################


Digi Film 1

07:30 Semi pro
09:31 Leatherheads
11:30 Fools gold 1
13:30 One missed call
15:00 The bucket list 1
17:00 The golden compass
19:01 10000BC
21:00 The big Lebowski
23:01 Definitely maybe
01:00 The golden compass
03:00 One missed call
04:30 Leatherheads

Digi Film 2

07:00 One missed call
08:30 The golden compass
10:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:31 10000BC
14:30 Semi pro
16:30 Leatherheads
18:31 Illegal tender
20:31 The bucket list 1
22:31 Fools gold 1
00:31 Reality bites
02:30 Semi pro
04:31 The bucket list 1

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia şi legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia şi legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia şi legea
19:05 Familia şi legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 BenzinA, masA, casA
23:00
00:00 Ţinta primarA
01:45 BenzinA, masA, casA
03:30 Ţinta primarA
05:30 Inchiderea programului

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:30 Captain Planet
09:00 Seinfeld, frate!
09:05 Seinfeld
09:40 Seinfeld, frate!
09:45 Seinfeld
10:15 Ciocnirea Titanilor
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Nebun dupa tine
15:45 Nebun dupa tine
16:30 Zoom in 10 (AP)
16:45 Totul pentru dans
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 La limita legii
00:15 Carnivale
01:30 Fata de 10
01:35 La limita legii
03:30 Cu sange rece
04:15 Carnivale

HBO

06:00 La mijloc
07:35 Familia Robinson
09:10 Conjuratia tacerii
10:50 Luna si stelele
12:30 Echipa de incredere
14:35 Vin si sarutari
15:55 Vreau sa fiu mare
17:40 Ratatouille
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 John Adams
20:50 John Adams
22:00 Diamantul sangeriu
00:20 Stand-Up Caf?td>
00:50 Opt milimetri 2
02:35 Acasa
02:50 Sarutul mortii
04:30 O fata ca mine

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim - Portavion
07:00 Sharkville (f. doc.)
08:00 Vanatorul vanat
09:00 Casa cu caini
10:00 Ascunzis pentru rechini
11:00 Megauzine (s. doc.) - John Deere
12:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
13:00 Mare, mai mare, maxim - Portavion
14:00 Casa cu caini
15:00 Ascunzis pentru rechini (f. doc.)
16:00 Vanatorul vanat (doc., col.)
17:00 Trupa de babuini din Zambezi
18:00 Planeta la control
19:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.) -
21:00 Enigmele Bibliei
22:00 Tabu (f. s. doc.) -
23:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
00:00 Enigmele Bibliei
01:00 Tabu (f. s. doc.)
02:00 Megauzine (s. doc.)
03:00 Enigmele Bibliei
04:00 Tabu (f. s. doc.)
05:00 Clipe de cosmar

EUROSPORT

09:30 Sanie
10:00 Inot: Campionatele Europene
11:30 Fotbal
12:30 Biatlon: Cupa Mondiala
14:00 Fotbal
15:15 Biatlon: Cupa Mondiala
16:45 Biatlon: Cupa Mondiala
17:45 Inot: Campionatele Europene
19:30 Sarituri cu schiurile
20:30 Fotbal
21:00 Curling: Campionatul European
23:00 Poker
00:00 Fotbal
00:30 Sporturi extreme: YOZ
01:00 Biatlon: Cupa Mondiala
02:15 Omnisport

ELVIS