Digi TV Film: Program TV: 13-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:31 Illegal tender
08:30 Definitely maybe
10:30 10000BC
12:31 Lorenzos oil
15:01 Fools gold 1
17:01 The bucket list 1
19:02 The golden compass
21:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
23:00 Scarecrow
01:00 10000BC
03:01 The getaway
05:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

06:30 Fools gold 1
08:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
10:30 The golden compass
12:30 Rails and ties
14:30 Leatherheads
16:30 10000BC
18:31 Definitely maybe
20:31 One missed call
22:00 Illegal tender
00:02 Being there
02:31 Definitely maybe
04:30 Fools gold 1

AXN

07:00 Secţia de poliţie
08:00 Schimbul trei
09:00 PAmnt: Conflict final
10:00 PAmnt: Conflict final
11:00 PAmnt: Conflict final
12:00 Unitatea specialA 2
13:00 StApnul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 PozA la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muşchetari
19:00 Ziua cea mai lungA
20:00 Ziua cea mai lungA
20:30 Ziua cea mai lungA
21:00 ReGenesis
22:00 Dosarele fantomA
23:00 Satisfacţia
00:05 Pe picior mare
02:15 ReGenesis
03:05 Dosarele fantomA
03:50 Dosarele fantomA
03:55 Satisfacţia
04:55 Inchiderea programului

Pro Cinema

06:45 Lumea PRO CINEMA
07:15 Icstrim TiVi
07:45 Pro Motor
08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 La Bloc
11:00 Nebun dupa tine
11:30 Nebun dupa tine
12:00 Descopera Romania
12:15 Entertainment News
12:30 Zoom in 10
12:45 Entertainment News (AP)
13:45 Totul pentru dans
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Extemporal la dirigentie
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Rapirea
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 21:30
22:00 in slujba Regelui Angliei
00:45 Clanul Soprano
02:00 in slujba Regelui Angliei
04:15 Clanul Soprano

HBO

06:00 Jurnalul Suzannei
07:30 Vanzatorii de peruci
09:15 Razboiul casatoriilor
10:40 Familia lui Mos Craciun
12:10 Concert Nelly Furtado
13:35 Trei femei si un pariu
15:00 Cei trei muschetari
16:45 Norocosul
18:45 Nepretuit
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Premiile Academiei Europene de Film
22:35 Nunti, muzici si casete
23:40 10 produse sau mai putin
01:00 O zi buna de plaja
01:10 Seducatorul fara chip
02:55 Sexo Urbano
03:45 Repriza
05:30 Pe platourile de filmare

Eurosport

09:30 Biatlon: Cupa Mondiala
10:30 Patinaj artistic: Mare Premiu
11:30 Schi alpin: Cupa Mondiala
12:45 Biatlon: Cupa Mondiala
13:30 Schi alpin: Cupa Mondiala
14:30 Schi alpin: Cupa Mondiala
15:30 Biatlon: Cupa Mondiala
16:00 Combinatia nordica
16:45 Sarituri cu schiurile
18:45 Inot: Campionatele Europene
19:30 Patinaj artistic
21:15 Snooker: Campionatul Britanic
00:00 Curling: Campionatul European
01:15 Curling: Campionatul European
02:30 Sarituri cu schiurile

ELVIS