Digi TV Film: Program TV: 14-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##############################


Digi Film 1

07:00 The golden compass
09:00 Rails and ties
11:00 Definitely maybe
13:01 The bucket list 1
15:01 One missed call
16:31 Leatherheads
18:30 Illegal tender
20:30 Fools gold 1
22:30 Semi pro
00:31 Reality bites
02:30 The bucket list 1
04:30 Illegal tender

Digi Film 2

06:30 The bucket list 1
08:31 One missed call
10:00 Leatherheads
12:01 Semi pro
14:00 The bourne identity
16:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
18:02 10000BC
20:00 The golden compass
22:00 Rails and ties
00:01 Wyatt Earp
03:31 10000BC
05:30 The golden compass

AXN

07:00 Secţia de poliţie
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Unitatea specialA 2
13:00 StApnul fiarelor
13:30 StApnul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Stagiarii
16:30 Stagiarii
17:00 Reţeaua terorii
18:00 VnAtorii de fantome
19:00 VnAtorii de fantome
20:00 David Letterman Show
21:00 TrezitA la realitate
21:30 TrezitA la realitate
22:00 La limitA
23:00 La limitA
23:50 Stagiarii
00:10 Stagiarii Sezonul II
00:50 Trezita la realitate
01:20 Trezita la realitate
01:50 La limita
03:30 David Letterman Show
04:50 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 Powder
07:55 Prada
09:25 Minori fara insotitori
10:55 Jack si Jill impotriva lumii
12:20 Epoca de gheata 2-Dezghetul
13:50 intalnire de gradul trei
16:05 La vie en rose
18:25 Autopsia extraterestrilor
20:00 Ultimul rege al Scotiei
22:00 John Adams
22:50 John Adams
00:00 Idiocratie
01:20 Megatron
01:40 Katrina: Recviem in patru acte

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Teo (reluare)
08:00 Nebun dupa tine
08:30 Nebun dupa tine
09:00 Aventurile lui Don Coyote
09:30 Pro Motor
10:30 Mega - Star
11:00 Zoom in 10
11:15 Seinfeld, frate!
11:20 Seinfeld
11:55 Seinfeld, frate!
12:00 Seinfeld
12:30 Familia Bundy
13:00 Familia Bundy
13:30 Extemporal la dirigentie
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Ce se intampla, doctore?
19:00 Cine este seful?
19:30 Cine este seful?
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Casa D
22:30 Oz - inchisoarea federala
23:45 Amor pe contrasens
02:00 Casa D
03:45 Oz - inchisoarea federala

EUROSPORT

09:30 Curling: Campionatul European
10:30 Schi alpin
11:15 Sanie: Cupa Mondiala
12:00 Biatlon: Cupa Mondiala
13:30 Sarituri cu schiurile
15:15 Biatlon: Cupa Mondiala
16:45 Curse de masini: Cursa Campionilor
18:30 Inot: Campionatele Europene
19:30 Curse de masini: Cursa Campionilor
21:30 Snooker: Campionatul Britanic
00:00 Sporturi de iarna
00:30 Sporturi cu motor
01:30 Biatlon: Cupa Mondiala

ELVIS