Results 1 to 5 of 5

Thread: Rai africa e tornato,OK

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  09-11-2008
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Rai africa e tornato,OK

  Ndoshta jane dike bere prova por per momentin eshte e hapur.Ciao

 2. #2
  Member krenari's Avatar
  Join Date
  30-06-2008
  Location
  TIRANA/ALBANIA
  Posts
  83
  Uploads
  0

  Re: Rai africa e tornato,OK

  N eca frekuence e ke pa te hapur ti shoku

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Rai africa e tornato,OK

  mir e bere pyetjen, pervec kesaj po e pyes ne ca sateliti eke pare free?
  nqs behet fjale ke HB edhe ne ka qene mund te kene bere ndonje prove, rai na la shendetin kete radhe :) na iku goxha peshk nga duart.

  ta vazhdojme pak biseden
  NE C BAND andej nga ASIA eshte RAI ASIA free, me sa e di une kur ishte ke HB ka pas dhene sport apo jo? dua te them eshte free ketu: AsiaSat 2 at 100.5Ehttp://www.lyngsat.com/asia2.html
  nuk e di a na mbulon zonen tone, por do beja cmos per ta cuar nje sat ku ndodhet rai qe jep champions

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  09-11-2008
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Rai africa e tornato,OK

  Une e pashe rai afriken ne hotberd dhe deri ne oren 11 te mengjesit ishte e hapur,natyrisht qe kane qene prova por dhe qe nenkupton se nuk ndjehen mire dhe ato.Mire u ndigjofshim

 5. #5
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: Rai africa e tornato,OK

  rai asia nuk ka dhene sport me sa mbaj mend une. kur ato bejne prova dmth qe po mundohen te na e fusin me shume theme une, sepse ndoshta po updajtojne sistemin per ta perfeksionuar me shume!!!!

Similar Threads

 1. Rai sat africa
  By caponord in forum Humax
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2008, 23:18:51
 2. Rai Africa
  By il varesotto in forum Italian / Italiano
  Replies: 8
  Last Post: 18-10-2008, 13:12:18
 3. Question Rai 3 Africa
  By rosi348 in forum BISS
  Replies: 3
  Last Post: 04-05-2008, 12:20:13
 4. Out Of Africa
  By olofofo in forum Introductions
  Replies: 10
  Last Post: 02-05-2008, 15:43:48
 5. Ciao A Tutti Sono Tornato
  By XX25 in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 04-01-2006, 13:37:40

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •