Digi TV Film: Program TV: 16-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:30 One missed call
08:00 The bucket list 1
10:00 Definitely maybe
12:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
14:00 10000BC
16:00 Fools gold 1
18:00 Semi pro
20:00 Leatherheads
22:01 Speed racer

Digi Film 2

07:00 Semi pro
09:00 Illegal tender
11:00 Fools gold 1
13:00 Leatherheads
15:00 Rails and ties
17:01 One missed call
18:31 The bucket list 1
20:31 10000BC
22:30 Cats and dogs

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Minti criminale Sezonul II
23:30 Minti criminale Sezonul II
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Dosarele fantoma
02:50 Minti criminale Sezonul II
03:35 Dr. House
04:40 inchiderea programului ( col.)
05:00 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 Flicka
07:35 Nicaieri nu e ca acasa!
09:15 Lucas, spaima furnicilor
10:45 Vin şi sarutari
12:05 Visand la Beverly Hills
14:00 Concert V 2008
15:05 Micul Manhattan
16:35 La mijloc
18:10 Stele deasupra oraşului
20:00 In ritm de step
21:55 Dincolo de trecut
00:00 Sexo Urbano
00:55 Alegeri americane
02:50 Dincolo de trecut
04:55 Sexo Urbano

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker, politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Disparuti fara urma
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Petrecerea continua
00:15 Alerta maxima
01:15 Fata de 10
01:20 Petrecerea continua
03:15 Disparuti fara urma
04:00 Alerta maxima
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

EUROSPORT

09:30 Sporturi extreme
10:00 Fotbal
10:45 Sarituri cu schiurile
11:30 Biatlon
12:30 Biatlon
13:30 Snooker
14:45 Fotbal
15:30 Snooker
19:00 Fotbal
19:15 Omnisport
19:45 Snooker
00:00 Formula 1
01:00 Raliuri
01:30 Raliuri

ELVIS