Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Ffffffffffffffff

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Ffffffffffffffff

  O cuna si mendoni se sa mund te zgjase kjo karta abracadabra ?????

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Ffffffffffffffff

  Quote Originally Posted by billi23 View Post
  O cuna si mendoni se sa mund te zgjase kjo karta abracadabra ?????
  si gjithe te tjerat jo me shume se 4-5 muaj. kto karta jane te financume nga vet gjigandet e tv, se marrin i dor lek me shit kartat nga 80euro e siper dhe pastaj i myllin kodet. e qarte apo jo? kshu kompensojne ate 10% te humbjeve per ato klienta qe bojne sharing dhe ne realitet duhet te ishin te abonuar.

  po kush i hum kto lek? ato qe besojne se gomari fluturon.
  Ah se harrova, per 4-5 muaj gomari fluturon vertet!

 3. #3
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: Ffffffffffffffff

  Edhe uen ekshtu mendoj megjithse iashalla zgjatin ndopak ??

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Ffffffffffffffff

  Quote Originally Posted by billi23 View Post
  Edhe uen ekshtu mendoj megjithse iashalla zgjatin ndopak ??
  pse? e paske honger ti me pak fjal? hajt pra ishalla zgjasin me shume

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: Ffffffffffffffff

  Po mo po e bleva ne date 10 dhe ne date dhe po ate dite mbasdite digitalbet nuk punonin me vone doli softwere po keta i ndryshojne njere ne jave ajde ajde se cbehet keshtu

 6. #6
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Ffffffffffffffff

  shifni pra ça bojn, tashi qe jemi afer festave lujn kuka mçefti,hap e myll,hap e myll,keshtu njerzit lodhen ene masnej abonohen!(masi kan ble abracadabrat)

 7. #7
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Ffffffffffffffff

  per zotin se me vje me qesh, kush ja ka von ket emer kesaj karte se nga emri duket qe dun te tallin k... me duket.

 8. #8

  Re: Ffffffffffffffff

  abracadabra eshte chip{dhe eshte chipi shume imire,kjo do jete te pakten per dy vjet,keshtu qe mos u friksoni kot}ato diskutime qe beni ju nuk kane vlere,pasi nuk dini,si puna e ati FIKUT te prishur&dhe trim qe q....t nga mbrapa

 9. #9
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: Ffffffffffffffff

  ouuuu do te zgjaskan 2 vjet ato??? po sikur une te theme qe brenda marsit 2009 digitalb do te rifreskoje sistemin e kodimit duke hedhur nje version tjeter te conax??? pse kujto ti se po i nderro te gjithe kartat e abonenteve digitalbi mer vlla?? ti kujto se ato nuk e dine per kartat???shifni se vitin tjeter ndoshta sbojne me ato karta!!!

 10. #10

  Re: Ffffffffffffffff

  po nuk eshte puna se cbon digitalbi, e nderron apo se nderron sistemin e sigurise,duhet te kuptoni qe kjo pune smaron kurre,(piratet)

Page 1 of 3 123 LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •