Digi TV Film: Program TV: 17-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:31 Leatherheads
08:30 10000BC
10:31 The bucket list 1
12:30 Fools gold 1
14:30 Semi pro
16:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
18:30 One missed call
20:00 Illegal tender
22:01 Rails and ties
00:00 Cats and dogs
01:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
03:30 Semi pro
05:30 Speed racer

Digi Film 2

06:01 Fools gold 1
08:00 Semi pro
10:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:00 One missed call
13:30 Speed racer
16:00 10000BC
18:00 Definitely maybe
20:00 The bucket list 1
22:00 Leatherheads
00:01 Lorenzos oil
02:31 Scarecrow
04:30 The bucket list 1

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Mesaje de dincolo
18:00 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
22:00 impotriva destinului Sezonul VI
23:00 Minti criminale Sezonul II
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 impotriva destinului Sezonul VI
02:50 Minti criminale Sezonul II
03:40 Dr. House
04:40 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 Visand la Beverly Hills
07:50 Pe platourile de filmare
09:50 La mijloc
11:25 Stele deasupra oraşului
13:15 Razboi pe calea undelor
15:05 Trei femei şi un pariu
16:30 Conjuraţia tacerii
18:05 Bricostory
18:30 Tatal meu e un erou!
20:00 Ultimul rege al Scoţiei
22:00 Razbunatorul
23:30 Joi
00:00 Furnalul
01:25 Aaa tata, aaa fiica
02:50 Razboiul familiei Watson
04:25 Secretul

Pro Cinema

08:30 Captain Planet
09:00 Seinfeld, frate!
09:05 Seinfeld
09:35 Seinfeld, frate!
09:40 Seinfeld
10:15 Walker, politist texan
11:15 Entertainment News
12:15 Teo (reluare)
13:30 La Bloc
14:00 Witch
14:30 Captain Planet
15:00 Fotbalistii si nevestele lor
16:00 Walker, politist texan
17:00 Domino Kid
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Disparuti fara urma
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Antrenat sa ucida
00:00 Alerta maxima
01:00 Fata de 10
01:05 Antrenat sa ucida
02:45 Disparuti fara urma
03:30 Alerta maxima
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

EUROSPORT

09:30 Omnisport
09:45 Campionatul mondial
10:45 Raliuri
11:45 Fotbal
12:45 Fotbal
13:30 Snooker
15:00 Fotbal
16:00 Snooker
19:00 Fotbal
19:15 Omnisport
19:25 Calarie
20:25 Polo pe iarba
20:55 Polo pe iarba
21:25 Calarie
21:30 Golf
21:35 Navigatie
21:40 Navigatie
21:45 Omnisport
22:00 Snooker
00:00 Fotbal
00:30 Snooker
01:30 Raliuri

ELVIS