Results 1 to 3 of 3

Thread: A e keni vene re se...!!!

 1. #1

  A e keni vene re se...!!!

  A e keni vene re se seksioni shqip eshte rritur goxha ka ndryshuar pozicion dhe po ze vendin qe i takon ne ke te forum?
  Nje falenderim i vecante per gjithe cunat.. dhe gocat shqiptare qe kontribuojne ne..... Albanian / Shqip....per te bere sa me te pasur ket seksion

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: A e keni vene re se...!!!

  Quote Originally Posted by alenelb View Post
  A e keni vene re se seksioni shqip eshte rritur goxha ka ndryshuar pozicion dhe po ze vendin qe i takon ne ke te forum?
  Nje falenderim i vecante per gjithe cunat.. dhe gocat shqiptare qe kontribuojne ne..... Albanian / Shqip....per te bere sa me te pasur ket seksion
  rrofsha plako, eshte merite e te gjithve atyre qe bojne per shqiptaretpa kerkuar leke.

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: A e keni vene re se...!!!

  well said fik, e ke thon shume mir ;)

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •