Digi TV Film: Program TV: 19-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1


06:00 Rails and ties
08:02 Welcome home Roscoe Jenkins 1
10:01 Speed racer
12:31 Fools gold 1
14:31 10000BC
16:30 Semi pro
18:31 Leatherheads
20:30 One missed call
22:00 The bucket list 1
00:00 Wyatt Earp
03:32 Speed racer

Digi Film 2

07:01 One missed call
08:30 Leatherheads
10:30 Definitely maybe
12:32 The bucket list 1
14:30 Illegal tender
16:31 Speed racer
19:01 Fools gold 1
21:01 Rails and ties
23:00 Lorenzos oil
01:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
03:30 The getaway
05:30 One missed call

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
17:00 Mesaje de dincolo
18:00 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Juraminte fatale
23:00 Casa de sticla
00:50 Casa de sticla
01:50 Juraminte fatale
03:25 Casa de sticla
05:30 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 Prada
07:25 Concert Nelly Furtado
08:50 Cei trei muschetari
12:00 Powder
13:50 Norocosul
15:50 Jack si Jill impotriva lumii
17:15 La vie en rose
18:30 Cinema,cinema,cinema
20:00 John Adams
21:00 John Adams
22:05 Ramai cu noi
23:45 Orfelinatul
01:30 Destine la rascruce
03:05 O lupta personala
04:35 Poveste de Craciun

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:30 Cartea vietii
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Nebun dupa tine
16:15 Din culisele Hollywood-ului
17:00 Zoom in 10
17:15 La Bloc
20:00 Neveste perfecte
21:55 Fata de 10
22:00 Gattaca
00:15 Carnivale
01:30 Neveste perfecte
03:15 Fata de 10
03:20 Gattaca
05:00 Carnivale

EUROSPORT

09:30 Sanie
10:00 Biatlon:
11:00 Biatlon
11:45 Schi alpin
13:00 Fotbal
13:30 Fotbal
14:00 Fotbal
14:30 Schi alpin:
15:30 Sarituri cu schiurile
16:30 Snooker:
19:00 Fotbal
19:30 Seria padurarilor
20:00 Cel mai puternic om
21:00 Snooker
00:00 Fotbal
00:30 Sporturi extreme:
01:00 Snooker

ELVIS