Results 1 to 2 of 2

Thread: Pershendetje

 1. #1
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Pershendetje

  pershendetje te gjitheve do doja nji mendim. jam interesuar per te blere nji aparat satelitor . per cs do te doja te dija dhe mendimin tuaj ne lidhje me Dreambox 7020si apo Tripledragon dbs 3000 nuk me interesojn te tjeret . pra ne lidhje me keta te dy kush eshte me i mire dhe pse./ flasim gjithmon per origjinal

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Pershendetje

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  pershendetje te gjitheve do doja nji mendim. jam interesuar per te blere nji aparat satelitor . per cs do te doja te dija dhe mendimin tuaj ne lidhje me Dreambox 7020si apo Tripledragon dbs 3000 nuk me interesojn te tjeret . pra ne lidhje me keta te dy kush eshte me i mire dhe pse./ flasim gjithmon per origjinal
  Pershendetje dhe ty Mile,

  nuk i kam as njerin as tjetrin por ajo qe mund te them un eshte se dekoderi me i mire eshte dreambox, te tjeret jane klone qe kane kopjuar nga dreamboxi dhe kane dale me vone ne merkate.

Similar Threads

 1. pershendetje
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 31-08-2009, 13:52:58
 2. pershendetje
  By fredisat in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 03-05-2009, 10:32:03
 3. pershendetje
  By sokol718 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-05-2006, 07:41:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •