Pershendetje te gjitheve!
Jam nje perdorues i ri ne boten e sat! Nqs eshte e mundur kerkoj ndihme dhe info nga kushdo perdorues qe mund te kete kohe dhe deshire!

Kam nje aparature starsat sr -x50cu usb!
Personi nga i cili e kam marre me ka then qe software e ka Golden Interstar s700 ose 770!
Kam te instaluar 2 sat parabola---
1 eshte me 3 koka (HotBird, Astra, EutelsatW2)
2 eshte me 1 koke (Thor)
Nqs eshte e mundur te me jepni pak ndihme se cfare kanalesh mund te shikoj me parabolen me 3 koka pasi pothuaj te gjithe kanalet me dalin ( $)
Ose cfare keys mund te perdor dhe ku mund ti marr!

Per info une kam nje software GIKeysMaster 1.5.1 me te cilin them se i bej update keys qe kam gjetur ne internet.
Po kur i fus ne sat nuk hapet prap gje!
Gjithashtu edhe keys te cilet kane prapashtesen .dat nuk me behen upload ne aparature!
Me falni qe e zgjata kaq shum po realisht kam nevoje per ndihme ose info te dobishme!
Ju falenderoj!