Results 1 to 3 of 3

Thread: Pershendetje! Ndihme dhe info!!

 1. #1

  Pershendetje! Ndihme dhe info!!

  Pershendetje te gjitheve!
  Jam nje perdorues i ri ne boten e sat! Nqs eshte e mundur kerkoj ndihme dhe info nga kushdo perdorues qe mund te kete kohe dhe deshire!

  Kam nje aparature starsat sr -x50cu usb!
  Personi nga i cili e kam marre me ka then qe software e ka Golden Interstar s700 ose 770!
  Kam te instaluar 2 sat parabola---
  1 eshte me 3 koka (HotBird, Astra, EutelsatW2)
  2 eshte me 1 koke (Thor)
  Nqs eshte e mundur te me jepni pak ndihme se cfare kanalesh mund te shikoj me parabolen me 3 koka pasi pothuaj te gjithe kanalet me dalin ( $)
  Ose cfare keys mund te perdor dhe ku mund ti marr!

  Per info une kam nje software GIKeysMaster 1.5.1 me te cilin them se i bej update keys qe kam gjetur ne internet.
  Po kur i fus ne sat nuk hapet prap gje!
  Gjithashtu edhe keys te cilet kane prapashtesen .dat nuk me behen upload ne aparature!
  Me falni qe e zgjata kaq shum po realisht kam nevoje per ndihme ose info te dobishme!
  Ju falenderoj!

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: Pershendetje! Ndihme dhe info!!

  Vetem te Thor mund te shohesh paketen Digi tv. Nese i fut softin e fundit duhet ta keshe automatike kete pakete. Kerkoje te Golden Interstar ne forum.

 3. #3
  New Member
  Join Date
  11-11-2008
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: Pershendetje! Ndihme dhe info!!

  ke dhe celsa per digi tv nese ke sw te ri qe punon mund te shohesh krejt kanalet me $

Similar Threads

 1. Pershendetje
  By Njembedhjeta in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 21-12-2009, 15:35:55
 2. Question Pershendetje! Ndihme dhe Info!!
  By eballi in forum Starsat
  Replies: 0
  Last Post: 20-12-2008, 14:07:00
 3. pershendetje
  By sokol718 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-05-2006, 07:41:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •