Results 1 to 4 of 4

Thread: ju lutem me ndihmoni

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  ju lutem me ndihmoni

  kam nje kopernikus me BOOT R2P 1.14 SI MUND TA NDERROJ PROGRAMIN ME NDIHMONI JU LUTEM

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ju lutem me ndihmoni

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  kam nje kopernikus me BOOT R2P 1.14 SI MUND TA NDERROJ PROGRAMIN ME NDIHMONI JU LUTEM
  Me vjen keq Ylvi nuk e njof ate model...

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  Talking Re: ju lutem me ndihmoni

  as une nuk kam dijeni per qat resiver...mŽ mir gjeje ni tjeter

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: ju lutem me ndihmoni

  perdor search buton ne kete forum mbase gjen ndonje gje per aparatin tend, nqs nuk gjen perdor google / digital receiver kopernikus duhet te gjesh patjeter dicka, emer i panjohur, por me duket emer i madh dhe besoj se mund te jete aparat i mire.

Similar Threads

 1. Me ndihmoni ju lutem
  By omeri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 27-06-2009, 15:37:06
 2. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-01-2009, 10:34:25
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-01-2009, 21:08:28
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 12:40:31
 5. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •