Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: adrese e bukur per sportdashesit!

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  04-02-2008
  Posts
  22
  Uploads
  0

  adrese e bukur per sportdashesit!

  doja qe dhe une te jepja sadopak kontributin tim.kjo eshte nje adrese qe shikon ndeshjet live nepermjet internetit dhe mesa kam pare une i ka me me cilesi se faqet e ngjashme si keto.

  adresa eshte: www.atdhe.net
  dhe nje tjeter www.justin.tv

  besoj se i njihni si adresa po kjo vlen per ato qe nuk i dine.

 2. #2

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by tezenona View Post
  doja qe dhe une te jepja sadopak kontributin tim.kjo eshte nje adrese qe shikon ndeshjet live nepermjet internetit dhe mesa kam pare une i ka me me cilesi se faqet e ngjashme si keto.

  adresa eshte: www.atdhe.net
  dhe nje tjeter www.justin.tv

  besoj se i njihni si adresa po kjo vlen per ato qe nuk i dine.
  Ok dhe une po ju jap burimin kryesor te ndeshjeve ne Live Streaming...

  www.myp2p.eu

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by tezenona View Post
  doja qe dhe une te jepja sadopak kontributin tim.kjo eshte nje adrese qe shikon ndeshjet live nepermjet internetit dhe mesa kam pare une i ka me me cilesi se faqet e ngjashme si keto.

  adresa eshte: www.atdhe.net
  dhe nje tjeter www.justin.tv

  besoj se i njihni si adresa po kjo vlen per ato qe nuk i dine.
  Respekt plako je njish.

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by gangstaribo View Post
  Ok dhe une po ju jap burimin kryesor te ndeshjeve ne Live Streaming...

  www.myp2p.eu
  Ribo ka dal moda qe kaiher ja vlejn kto site sesa serverat free se nuk kane bese ato. rrofsh plako

 5. #5

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  Ribo ka dal moda qe kaiher ja vlejn kto site sesa serverat free se nuk kane bese ato. rrofsh plako
  Po plako...

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  04-02-2008
  Posts
  22
  Uploads
  0

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  Respekt plako je njish.
  ca thu o burr i dheut kur kemi mundesi pse mos me i ndihmu te tjeret.te jet per ate pune ti je i pari qe duhet me te falenderu ketu.apo jo ribo?

 7. #7

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by tezenona View Post
  ca thu o burr i dheut kur kemi mundesi pse mos me i ndihmu te tjeret.te jet per ate pune ti je i pari qe duhet me te falenderu ketu.apo jo ribo?
  Tani qe eshte bo moderator duhet me e majte mire me kte lale

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by gangstaribo View Post
  Tani qe eshte bo moderator duhet me e majte mire me kte lale
  O ribo amon e plako se si mod si pa mod ska problem per mu plako isoj jam un lale. ktu jena per qef asnji as mer as jep lek ca kena mundsi e tregojm per te miren tone.

 9. #9
  Junior Member
  Join Date
  04-02-2008
  Posts
  22
  Uploads
  0

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  O ribo amon e plako se si mod si pa mod ska problem per mu plako isoj jam un lale. ktu jena per qef asnji as mer as jep lek ca kena mundsi e tregojm per te miren tone.


  ke fol me mend ktu lale.skemi ca me thon mo.na e mbulli gojen

 10. #10

  Re: adrese e bukur per sportdashesit!

  O çuna po iki njeher une se jom per pub sot se ngela ter diten ktu
  Ishalla pu humb interi me sienen
  Bofshi qef edhe ju ku do qe te jeni

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. ip adrese gia nova
  By dimos1971 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 13
  Last Post: 07-11-2007, 13:39:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •