Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: M2 plus - me nevoitet ndihm -

 1. #1
  New Member
  Join Date
  20-12-2008
  Posts
  3
  Uploads
  0

  M2 plus - me nevoitet ndihm -

  pershendeteje per te gjith kam qe tre dit qe ballafaqohem me M" PLUS Kartelen por nuk arrirj te kuptoj qfar ndodhi me te nuk lejon programimin e saj ne loder shfaqet teksti - UNABLE TO RESTORE OS , CHECK YOR CARD -
  me duket se i eshte fshir ATR !
  ne qoft se dikush ka njohuri me ket problematik te shkruaj i lutem.

  gjithsesi URIME FESTAT E FUNDVITIT

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  Quote Originally Posted by kqiqi View Post
  pershendeteje per te gjith kam qe tre dit qe ballafaqohem me M" PLUS Kartelen por nuk arrirj te kuptoj qfar ndodhi me te nuk lejon programimin e saj ne loder shfaqet teksti - UNABLE TO RESTORE OS , CHECK YOR CARD -
  me duket se i eshte fshir ATR !
  ne qoft se dikush ka njohuri me ket problematik te shkruaj i lutem.

  gjithsesi URIME FESTAT E FUNDVITIT
  Urime dhe ty kqiq per festat, e ke provu ta resetosh me cas3? mund tja kthesh atr se per momentin se kam me vete qe ta verifokoja.

 3. #3
  New Member
  Join Date
  20-12-2008
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  se pari faleminderit por se kam provu se as une nuk kam CAS por vetem PROGBEE por me te nuk ben ose nuk po di une gjithsesi mi kalli nervat kjo kart.
  pershendetje

 4. #4
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  Quote Originally Posted by kqiqi View Post
  se pari faleminderit por se kam provu se as une nuk kam cas por vetem progbee por me te nuk ben ose nuk po di une gjithsesi mi kalli nervat kjo kart.
  Pershendetje
  o fiku me ndihmon ku mund ta gjej kete karten m plus me thuaj dicka reth kesaj karte cfar mund te shoh me te ???

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  Quote Originally Posted by billi23 View Post
  o fiku me ndihmon ku mund ta gjej kete karten m plus me thuaj dicka reth kesaj karte cfar mund te shoh me te ???
  i vetmi investim per momentin eshte diablo cam v2.3 per mendimin tim te tjerat jane humbje parash dhe humbje kohe. ka mbaru koha e skedave te piratuara jane duke dhene shpirt, edhe pse mbahet ndonjera tek tuk per aryse se duan te shesin dekoderat si psh abracadabra qe punon vetem tek dekoderi i saj ku dhe programohet.

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  m2 plus mund ta gjesh ne internet.google, ka mundsi ta shikosh digalb? ne mÍnyr pirate

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  normalisht riparimi bŽhet me cas 3 , ne atr.

 8. #8
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  Quote Originally Posted by fatlum View Post
  m2 plus mund ta gjesh ne internet.google, ka mundsi ta shikosh digalb? ne mÍnyr pirate
  po me cfar lloj dekoder punon kjo karte apo me te gjithe llojet ???

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  Quote Originally Posted by billi23 View Post
  po me cfar lloj dekoder punon kjo karte apo me te gjithe llojet ???
  kjo kart kushton diku 80 eur. kurse une te kisha kshilluar ta blesh modulin diablo 2.3 ..kushton njejte dhe asht pak ma i sigurt

 10. #10

  Re: M2 plus - me nevoitet ndihm -

  edhe cas 3 plus ka probleme me programuar kete karte se cas 3 programon mII dhe jo mII plus me duket se une kam cas 3 plus dhe nuk arrita ta programoja nje karte mII plus me mire te kishe marre nje modul diablo 2.3

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 2. Question Ndihm ju lutem
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 02-11-2008, 01:33:10
 3. Ndihm server
  By gonxhe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 29-08-2008, 19:02:35
 4. New ndihm
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 03-05-2008, 13:55:14
 5. NDIHM per dm 500
  By lazo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-11-2007, 02:58:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •