Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihmomeni

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  ndihmomeni

  kam nje kopernikus cip si te tjerat por me BOOT R2P 1.14 dhe nuk mer asnje program SI MUND TA NDERROJ PROGRAMIN ME NDIHMONI JU LUTEM

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: ndihmomeni

  kopernikus

Similar Threads

 1. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-02-2009, 22:04:50
 2. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 06-02-2009, 17:31:19
 3. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 25-01-2009, 15:29:23
 4. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 20-12-2008, 20:02:32

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •