Results 1 to 6 of 6

Thread: Nextwawe

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Nextwawe

  ju lutem me ndihmoni kam nje aparat nextwawe sdr2500cip ja kam fut nje program pa cip e ka mare por tani nuk mer program me qip dhe asnje tjeter

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: Nextwawe

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  ju lutem me ndihmoni kam nje aparat nextwawe sdr2500cip ja kam fut nje program pa cip e ka mare por tani nuk mer program me qip dhe asnje tjeter
  bej nje ngarkim te sw te ri me force,nuk e mbaj mend mire si behet por mund te shikosh ne forum dhe tek seksioni i yumatu 8000 series por kujdes,duhet te shikosh memorien e flash sepse ka me 1m dhe me 2m,

 3. #3
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: Nextwawe

  Quote Originally Posted by tinial View Post
  bej nje ngarkim te sw te ri me force,nuk e mbaj mend mire si behet por mund te shikosh ne forum dhe tek seksioni i yumatu 8000 series por kujdes,duhet te shikosh memorien e flash sepse ka me 1m dhe me 2m,
  ej cuno me ndimon dot kam nje aparat dsn 7300 gr me ndimon dot em nje softwere se kete qe ka aparati i bllokon here pas here kanalet ???

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: Nextwawe

  Quote Originally Posted by billi23 View Post
  ej cuno me ndimon dot kam nje aparat dsn 7300 gr me ndimon dot em nje softwere se kete qe ka aparati i bllokon here pas here kanalet ???
  te kam shkrujt njehere per kte diku tjeter se mbaj mend ku,po hidhi nje sw me te vjeter se tani ska shume kanale me emu,keshtu qe me mire provoje me nje me pak te vjeter

 5. #5
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Nextwawe

  nese mundesh me ndihmo cilin s/w tja fus se aty nuk mer asje program dhe kete program qe ja futa e mori nepermjet nje aparati tjeter

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: Nextwawe

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  nese mundesh me ndihmo cilin s/w tja fus se aty nuk mer asje program dhe kete program qe ja futa e mori nepermjet nje aparati tjeter
  lexo ne forum si behet ngarkimi i forcuar per nextwavese nuk e mbaj mend,dhe merr nje sw te vjeter per aparatin tend e hidhja,kaq

Similar Threads

 1. nextwawe
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 09-06-2009, 10:37:38
 2. nextwawe
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 22-12-2008, 10:20:53
 3. Nextwawe 2500ci
  By ganis in forum Nextwave
  Replies: 0
  Last Post: 08-01-2006, 01:04:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •