Results 1 to 6 of 6

Thread: Nextwawe

Banned
    Uploads
    3,558

Nextwawe

ju lutem me ndihmoni kam nje aparat nextwawe sdr2500cip ja kam fut nje program pa cip e ka mare por tani nuk mer program me qip dhe asnje tjeter

Senior Member
    Uploads
    0

Re: Nextwawe

Quote Originally Posted by ylvi View Post
    ju lutem me ndihmoni kam nje aparat nextwawe sdr2500cip ja kam fut nje program pa cip e ka mare por tani nuk mer program me qip dhe asnje tjeter
    bej nje ngarkim te sw te ri me force,nuk e mbaj mend mire si behet por mund te shikosh ne forum dhe tek seksioni i yumatu 8000 series por kujdes,duhet te shikosh memorien e flash sepse ka me 1m dhe me 2m,

Contributing Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by tinial View Post
    bej nje ngarkim te sw te ri me force,nuk e mbaj mend mire si behet por mund te shikosh ne forum dhe tek seksioni i yumatu 8000 series por kujdes,duhet te shikosh memorien e flash sepse ka me 1m dhe me 2m,
    ej cuno me ndimon dot kam nje aparat dsn 7300 gr me ndimon dot em nje softwere se kete qe ka aparati i bllokon here pas here kanalet ???

Senior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by billi23 View Post
    ej cuno me ndimon dot kam nje aparat dsn 7300 gr me ndimon dot em nje softwere se kete qe ka aparati i bllokon here pas here kanalet ???
    te kam shkrujt njehere per kte diku tjeter se mbaj mend ku,po hidhi nje sw me te vjeter se tani ska shume kanale me emu,keshtu qe me mire provoje me nje me pak te vjeter

Banned
    Uploads
    3,558

nese mundesh me ndihmo cilin s/w tja fus se aty nuk mer asje program dhe kete program qe ja futa e mori nepermjet nje aparati tjeter

Senior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by ylvi View Post
    nese mundesh me ndihmo cilin s/w tja fus se aty nuk mer asje program dhe kete program qe ja futa e mori nepermjet nje aparati tjeter
    lexo ne forum si behet ngarkimi i forcuar per nextwavese nuk e mbaj mend,dhe merr nje sw te vjeter per aparatin tend e hidhja,kaq