Digi TV Film: Program TV: 23-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

07:31 10000BC
09:31 Run fat boy run
11:30 The bucket list 1
13:30 Leatherheads
15:31 Fools gold 1
17:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:31 Illegal tender
21:30 Speed racer
00:01 Scarecrow
02:01 The bucket list 1
04:01 Illegal tender

Digi Film 2


06:00 The bucket list 1
08:00 Fools gold 1
10:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:00 Semi pro
14:00 Illegal tender
16:00 Speed racer
18:30 10000BC
20:31 Run fat boy run
22:30 Definitely maybe
00:30 Cats and dogs
02:01 The bourne identity
04:01 Fools gold 1

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Survivor (12)
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Survivor (12)
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Fenomenala Jane
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Minti criminale
23:30 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
00:10 David Letterman Show
01:00 Dr. House
01:15 Dr. House
02:00 Dosarele fantoma
02:15 Dosarele fantoma
02:50 Minti criminale
03:15 Minti criminale
03:35 Fenomenala Jane
03:40 Fenomenala Jane
04:10 Fenomenala Jane
04:40 inchiderea programului ( col.)
05:00 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 Tatal meu e un erou!
07:30 Acasa
07:45 Razboi pe calea undelor
09:35 Echipa de incredere
11:40 Jurnalul Suzannei
13:10 In ritm de step
15:00 Omul din scaun
16:50 Powder
18:40 Supercaine
20:00 In cautarea dragostei
21:45 Apocalipsa dupa soferi
22:45 10 produse sau mai putin
00:05 Sexo Urbano
01:00 Ultimul rege al Scotiei
03:00 Alegeri americane
04:55 Sexo Urbano

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld,frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld,frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Walker,politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo(AP)
13:45 La Bloc(AP)
14:15 Witch
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker,politist texan
18:30 La Bloc(AP)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Disparuti fara urma
20:50 Seinfeld,frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld,frate!
21:30 Seinfeld(sua,s.com.,col.)
21:55 Fata de 10
22:00 Liniste apasatoare
00:00 Disparuti fara urma
01:00 Fata de 10(2008,divertisment)
01:05 Liniste apasatoare
02:45 Lumea PRO CINEMA
03:15 Apropo TV(divertisment)

EUROSPORT

09:30 Sporturi extreme
10:00 Biatlon
10:30 Fotbal: Eurogoluri
11:00 Formula 1: Fabrica
11:30 Formula 1: Fabrica
12:00 Fotbal
13:00 Jocuri olimpice
14:00 Jocuri olimpice
14:30 Omnisport: WATTS
15:00 Jocuri olimpice
15:45 Gimnastica artistica
16:30 Gimnastica artistica
18:00 Fotbal
19:00 Formula 1: Fabrica
20:00 Omnisport: WATTS
20:30 Omnisport: WATTS
21:00 Omnisport: WATTS
21:30 Omnisport: WATTS
22:00 Box
00:00 Poker
01:00 Raliuri
01:30 Formula 1: Fabrica

ELVIS