Digi TV Film: Program TV: 24-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:00 Speed racer
08:30 Semi pro
10:30 Fools gold 1
12:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
14:30 10000BC
16:30 Definitely maybe
18:30 Run fat boy run
20:31 The bucket list 1
22:30 Leatherheads
00:31 Interview with the vampire
02:30 10000BC
04:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

06:01 10000BC
08:00 Definitely maybe
10:00 The bucket list 1
12:00 Speed racer
14:30 Leatherheads
16:30 Semi pro
18:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
20:30 10000BC
22:30 Illegal tender
00:31 Tequila sunrise
02:31 Fools gold 1
04:30 Run fat boy run

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Survivor (12)
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Survivor (12)
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Fenomenala Jane
21:55 Zoom
22:00 Legendele toamnei
00:25 28 de zile
02:20 David Letterman Show
03:10 David Letterman Show
03:20 Legendele toamnei
05:00 inchiderea programului ( col.)
05:20 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 In ritm de step
07:55 Omul din scaun
09:45 Powder
11:35 Pe platourile de filmare
12:05 Micul Manhattan
13:35 Minori fara insotitori
15:05 Autopsia extraterestrilor
16:40 Garfield 2
18:00 Jucarii
20:00 Harry Potter si Ordinul Phoenix
22:15 Familia lui Mos Craciun
23:45 Acasa la Coana Mare 2
01:25 ingerul necesar
03:00 Poveste de Craciun
04:15 Iscoada

Pro Cinema

08:00 Captain Planet
08:30 Seinfeld,frate!
08:35 Seinfeld
09:10 Seinfeld,frate!
09:15 Seinfeld
09:45 De Craciun ma intorc la tine
11:45 Teo
13:00 Witch
13:30 Captain Planet
14:00 Fotbalistii si nevestele lor
15:00 Walker,politist texan
16:00 Cadouri de Craciun
18:00 La Bloc(AP)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Disparuti fara urma
20:50 Seinfeld,frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld,frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 incurcaturi sentimentale
00:00 Un Craciun de pomina
01:45 Disparuti fara urma
02:45 Fata de 10
02:50 incurcaturi sentimentale
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Un Craciun de pomina

EUROSPORT

09:30 Omnisport: WATTS
10:00 Omnisport: WATTS
11:00 Formula 1: Fabrica
11:30 Formula 1: Fabrica
12:00 Sarituri cu schiurile
13:00 Sarituri cu schiurile
14:00 Biatlon
15:00 Omnisport: WATTS
15:30 Omnisport: WATTS
16:00 Sarituri cu schiurile
17:00 Sarituri cu schiurile
18:00 Fotbal
19:00 Fotbal
20:00 Jocuri olimpice
21:00 Jocuri olimpice
21:30 Omnisport: WATTS
22:00 Jocuri olimpice
22:45 Gimnastica artistica
23:30 Gimnastica artistica
01:00 Fotbal
01:30 Omnisport
02:00 Omnisport: WATTS

ELVIS