Digi TV Film: Program TV: 25-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1


06:31 Leatherheads
08:30 Definitely maybe
10:31 Illegal tender
12:31 Semi pro
14:30 The bucket list 1
16:30 Speed racer
19:00 10000BC
21:01 Fools gold 1
23:01 Reality bites
01:00 Lorenzos oil
03:30 Wanted
05:30 The bucket list 1

Digi Film 2

06:30 Semi pro
08:31 Speed racer
11:01 10000BC
13:00 Fools gold 1
15:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
17:00 Leatherheads
19:00 Definitely maybe
21:00 The bucket list 1
23:00 The big Lebowski
01:00 Wyatt Earp
04:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Survivor (12)
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Survivor (12)
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Fenomenala Jane
21:55 Zoom
22:00 Tigru si Dragon
00:10 in cautarea lui Forrester
02:35 in cautarea lui Forrester
02:45 David Letterman Show
03:25 Tigru si Dragon
04:30 inchiderea programului
05:25 inchiderea programului

HBO

06:00 Mumble, cel mai tare dansator
07:45 Vin si sarutari
09:05 Garfield 2
10:20 Jack si Jill impotriva lumii
11:45 Povestea nasterii Domnului
13:25 Inimi
15:30 Concert V 2008
16:35 Muzica si versurile
18:15 Mumble, cel mai tare dansator
20:00 Podul catre Terabithia
21:35 Little Miss Sunshine
23:15 Click - Zapand prin viata
01:00 Figuranti
02:25 Saruta mireasa
04:05 Nu da inapoi!

Pro Cinema

06:15 De Craciun ma intorc la tine
07:45 Circo Massimo: Magia circului
08:45 Circo Massimo: Magia circului
09:45 Seinfeld,frate!
09:55 Seinfeld
10:25 Seinfeld,frate!
10:30 Seinfeld(sua,s.com.,col.)
11:00 Craciunul familiei Flintstone
12:30 Drumul spre El Dorado
14:30 Witch(sua,2004,s.anim.,col.)
15:00 Captain Planet
15:30 Nebun dupa tine
16:00 La Bloc(AP)
17:00 Jack Frost
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
20:55 Seinfeld
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Craciunul lor
00:00 Circo Massimo:
01:00 Circo Massimo:
02:00 Fata de 10
02:05 Craciunul lor
03:45 Cu sange rece
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Nebun dupa tine
05:45 Nebun dupa tine

EUROSPORT

09:30 Omnisport: WATTS
10:00 Omnisport: WATTS
10:30 Omnisport: WATTS
11:00 Formula 1: Fabrica
11:30 Formula 1: Fabrica
12:00 Sarituri cu schiurile
13:00 Sarituri cu schiurile
14:00 Biatlon
15:00 Omnisport: WATTS
15:30 Omnisport: WATTS
16:00 Sarituri cu schiurile
17:00 Sarituri cu schiurile
18:00 Fotbal
19:00 Omnisport:Craciun Remi
19:30 Omnisport: WATTS
20:00 Omnisport: WATTS
20:30 Omnisport: WATTS
21:00 Omnisport: WATTS
21:30 Box
23:00 Curse de masini
00:30 Curse de masini
02:00 Omnisport: WATTS

ELVIS