Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Gzuar Festat t gjithve

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Gzuar Festat t gjithve

  T gjith shqiptarve Gzuar Festat e fund'vitit !!

 2. #2
  Member krenari's Avatar
  Join Date
  30-06-2008
  Location
  TIRANA/ALBANIA
  Posts
  83
  Uploads
  0

  Re: Gzuar Festat t gjithve

  Gezuar Krishtlindjet te gjithe shqiptareve e nje vit i ri me i mire ju prifte te gjitheve kudo qe te jeni.GEZUAR.

 3. #3

  Re: Gzuar Festat t gjithve

  GEZUAR VITIN e RI 2009

  Te gjithheve SHQIPETAREVE

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  161
  Uploads
  0

  Re: Gzuar Festat t gjithve

  gezuar festat dhe nje vit sa me i mbare per te tere

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  09-11-2008
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Gzuar Festat t gjithve

  Gezuar te gjitheve .Me shume dashuri e lumturi ne familjet tuaja.Anesti

 6. #6

  Re: Gzuar Festat t gjithve

  pr shum vjet gzuar t gjith shqiptarve dhe 2009 plot shndet dhe suksese

 7. #7
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  984
  Uploads
  13

  Re: Gzuar Festat t gjithve

  Gezuar festat dhe nje vit sa me i mbare per te gjithe.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  07-02-2007
  Posts
  202
  Uploads
  0

  Smile Re: Gzuar Festat t gjithve

  Gezuar festat e fundvitit te gjithe shqiptareve

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  293
  Uploads
  0

  Gezuar festat

  Pershendetje te gjitheve dhe gezuar festat
  Pardje bleva nje Dreambox 600 pvr dhe ne momentin qe po beja upgrade shtypa exit. Tani aparati me eshte mbyllur fare nuk merr as jep ndonje komande as ne menu nuk futem dot me eshte bllokuar. Ne ekran eshte figura e aparatit dhe ashtu qendron gjithe kohen. As per tu fikur nuk mer komande.
  Ka ndonje qe mund te me ndihmoje???

 10. #10
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  457
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: Gezuar festat

  Gezuar dhe nje vit te mbare

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. Gezuar Festat e Fund Vitit!!!
  By albani15 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 05-01-2010, 14:28:53
 2. Lamtumire te gjitheve ne kete forum.
  By fredisat in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 09-06-2009, 16:33:02
 3. Gezuar festat
  By best ven in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 26-12-2008, 13:18:40
 4. Gezuar 2007-n te gjitheve!!!
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-01-2007, 17:56:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •