Results 1 to 2 of 2

Thread: Kerkoj ndihme

 1. #1
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Kerkoj ndihme

  A ka njeri miresine te me sqaroj cfare eshte nje softcam, si fuksionon dhe ku mund ta gjej? Une kam nje receiver starsat sr-x50cu usb. JU lutem me ndihoni dot?

 2. #2

  Talking Re: Kerkoj ndihme

  softcam mundesh ta perdoresh me ane te usb&kabellin rs232(softcamet jane celsa)

Similar Threads

 1. Kerkoj ndihme hivion hv-9090x dvb
  By rrugetimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 25-10-2010, 22:15:51
 2. kerkoj server ...!?
  By axxe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 19-11-2008, 17:10:28
 3. kerkoj ndihme per heacker mx700
  By kiu-fiu in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 30-11-2007, 13:16:28
 4. kerkoj Dragon ?
  By mysybet123 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 10-08-2006, 23:15:28

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •